Tele

BLOGI, GALERII JA VIDEOD | „Su nägu kõlab tuttavalt“ neljanda saate võitis ülivõimsalt Nele-Liis! (2)

Katharina Toomemets, 28. oktoober 2018 22:08
"Su nägu kõlab tuttavalt" 4. saade. Foto: Robin Roots
Neljanda näosaate võitis ülekaalukalt Nele-Liis Vaiksoo, kes sai enim punkte nii kohtunikelt kui ka oma kaasvõistlejatelt. 

Vaata kõiki esitusi taas:

Saara Kadak – Tony Basil „Hey, Mickey“ 

Liis Lemsalu – SIA „Chandelier“

Ott Lepland – Shakira „Underneath Your Clothes“ 

Nele-Liis Vaiksoo – Jenny Lind „Never Enough“ 

Tanel Padar – Artur Rinne „Vana frakk“ 

Lauri Liiv – Judy Dench „Send in the Clowns“ 

Sepo Seeman – Mr. T „Treat Your Mother Right“ 

Marta Laan – Arop „Kiki-miki“

Ott Lepland juhib tabeliseisu 155 punktiga, tema kannul on Lauri Liiv 122 punktiga, Sepo 114 punktiga ja Saara 113 punktiga. Tabeli teises pooles on Marta 88 punktiga, Nele-Liisil on 84 punkti, Liisil 82 ja Tanelil 81. 

22:17
Katharina Toomemets

Kes keda järgmises saates teeb?

Liis Lemsalu - Vitas

Saara Kadak - Silvi Vrait

Sepo Seeman - Simon & Garfunkel

Marta Laan - Sandra Nurmsalu

Lauri Liiv - Joel De Luna

Ott Lepland - Tanel Padar

Tanel Padar - Vanilla Ninja

Nele-Liis Vaiksoo - Maarja

22:07
Katharina Toomemets

Kellele andsid oma 5 punkti osalejad?

Saara -> Nele-Liis

Liis -> Nele-Liis

Ott -> Tanel

Nele-Liis -> Liis

Tanel -> Nele-Liis

Lauri -> Nele-Liis

Sepo -> Ott

Marta -> Nele-Liis

22:04
Katharina Toomemets

Mart Juur andis oma maksimumpunktid Otile

22:03
Katharina Toomemets

Ka Evelinile meeldis enim Nele-Liis ning oma 12 punkti andis ta just Nele-Liisile

22:01
Katharina Toomemets

Olav ja Tanja andsid 12 punkti Nele-Liisile

21:41
Katharina Toomemets

Mart: See oli võrratu number. Hästi vahva. Arvestades seda, kui populaarne on mõminaräpp, siis me peame seda kajastama ka näosaates. Sõbralik sarž oli selle asja nimi.

Olav: Hästi vahva on kuulata neid numbreid, kus pool on originaal ja pool tehakse järele. Vahva, et poiss oli täiesti autentne ja kõrval tuli Arop, kes oli natuke ka Beebilõusta häälega. Seda, et sa räppida oskad, me teame, aga et oskad teha seda ka ilma kirveta, oli mulle uudis. 

Tanja: Kuidagi see olek ja laisalt laulmine, küljega vaatasin, et täitsa mehelik käitumismaneer oli laval ja sulle sobivad sellised lood. Sarnaseid toone oli päris palju. Väga tubli, Marta, äge oli.

Evelin: Minu meelest ei olnud Beebilõustaga sarnane, oli just Aropi heatujulisus. Väga mehelik. Ma ütleks, et Marta on palju mehelikum, kui Ott on naiselik. See soeng sobib sulle jube hästi. Mulle kõik meeldib. Ma Marta tuleks sinuga deidile ka, kui sa kutsuks. Täitsa kobe mees. 

21:35
Katharina Toomemets
"Su nägu kõlab tuttavalt" 4. saade. (Robin Roots)
21:31
Katharina Toomemets

Marta "Arop" Laan esitab loo "Kiki-miki"

21:20
Katharina Toomemets

Evelin: Sepo, sa oled nii loll! Täiskasvanud inimene läheb lavale, paneb sukkpüksid jalga, lühikesed püksid... lihtsalt see on nii loll. Ma saan aru, et kui juba oli mingi maadleja, siis püüti temast kõik kätte saada. Tanja enne nuttis, ma naeran, täiuslik meelelahutus.

Mart: Sa Sepo oled tõesti loonud laval väga pingelise tähendusvälja. See karakter ühest küljest meenutab Üllar Jorbergi, aga teisest küljest professor Juri Lotmani. Ma ei tea, miks. Ma olen juba teist korda selle saate jooksul näinud UFO-t ja ma tahaks nutta.

Olav: Mulle tegi selle numbri juures kõige rohkem lusti see, et kaks nädalat tagasi me nägime samas kehas Mart Helmet. Räpparitel on see, et sa ei loe mingit teksti, vaid sa lood selle käigupealt. Kui meil pole palju emadepäevalaule, mis läheks südamesse, siis sa nüüd tõid ühe juurde.

Tanja: Mina ei teadnud, et Mr. T laulab midagi, tuli ka üllatusena. Tekkis küsimus, et miks ta sinna pandi. Silmad käisid edasi-tagasi, pidi laulma. Teksti sõnum on ju väga tähtis, et kohtle oma ema hästi. Kui mu poeg hakkab kunagi asjadest aru saama, siis ma ütlen, et kui sa ei käitu korralikult, siis ma helistan Sepole. 

21:14
Katharina Toomemets
"Su nägu kõlab tuttavalt" 4. saade. (Robin Roots)
21:10
Katharina Toomemets

Sepo Seemanist saab nüüd Mr. T.

21:09
Katharina Toomemets

Tanja: Lauri, väga-väga hea töö. Hästi väärikas, naine kogemustega. Judy ei ole ülihea laulja, ta on väga hea näitleja. Ta jutustab lugu, annab edasi mõtet. Lühikesed fraseeringud, teatud mustad noodid, kärin, kõik oli olemas. Tema teadis, sina teadsid, millest sa jutustad. Väga peenelt tehtud.

Evelin; Mu meelest sa tegid seda numbrit suure lugupidamisega. Mulle meeldivad numbrid, kus ei tehta nalja. Üks asi, mille kallal ma noriksin on see, et sul on 40 aastat liiga vähe. Aitäh selle ilusa pieteeditundega tehtud numbri eest.

Mart: Väga vastuolulised tunded. Kui Lauri ilmus lavale ja nägi väläja nagu Evelin ILves, siis ma mõtlesin, et hakkab nalja saama. Aga ühel hetkel see elevus kadus, sain aru, et Evelin on seal, kus ta on ja sina, Lauri, teed tõsisemat karakterit. 

Olav: Ma alguses vaatsin, et Leslie Nielsenile on pandud kleit selga ja hakkab pulli saama. Siis vaatasin, et ei ole ja täitsa tõsine number. Vanadaamina tundud sa sümpaatsem kui noore naisena. Väga ilusasti tegid seda. 

21:03
Katharina Toomemets
"Su nägu kõlab tuttavalt" 4. saade. (Robin Roots)
20:59
Katharina Toomemets

Lauri Liiv – Judy Dench „Send in the Clowns“ 

20:50
Katharina Toomemets

Olav: Nagu ma olen välja uurinud, on see originaalis hästi kurb lugu. Sellest tehti Eestis väga lõbus lugu. Sind vaadates lks nägu naerule. Ma ei ütleks, et see meenutaks mulle noort või vana Artur Rinnet. Pigem see meenutab Tanel Padarit, kes on hakanud süüa keetma ja keda saadab suurepärane klaverimängija. Lahe number.

Tanja: Väga äge number oli, hästi rõõmus ja hästi palju sõnu, mille sa õppisid üllatavalt hästi pähe. Kui isegi väga tahta, ei saa kaasa laulda seda refrääni. Teatud vana kooli koolitatud häält oli ka. Ma ei tea, mis animafilmi karakter sa võiks olla, aga äge. Sa meeldid mulle.

Evelin: Mul on hea meel, et sa oled siin meie hooaega esindamas. Ma saan aru, et teie hääleulatus on täiesti erinev. Aga oli see estraadlikkus, kergus, sära silmis. Viimane noot võiks anda sellele loosimasinale järgmiseid mõtteid, mida teha. 

Mart: Väga hea, Tanel. Tubli töö. 

20:43
Katharina Toomemets
"Su nägu kõlab tuttavalt" 4. saade. (Robin Roots)

20:40
Katharina Toomemets

Tanel Padarist saab legendaarne Artur Rinne ja ta esitab loo „Vana frakk“ 

20:38
Katharina Toomemets

Mart: Me nägime praegu laval jõudu, imet. Aitäh, Nele-Liis. 

Olav: Mul on meeles, kui ma esimest korda seda filmi nägin, see laul meeldis mulle juba tol ajal. Sa laulsid seda suurepäraselt. Mulle tavaliselt meeldib, kui tehakse pulli, aga teinekord on tore, kui keegi tuleb ja laulab lihtsalt väga head laulu.

Tanja: Mina arvasin, et me oleme sõbrannad ja sa ajad mind nutma. See lugu on mu täiesti lemmik sellest filmist, see on nii võimas. Sina oled võimas vokalist nagunii. Seal on väieksed detailid, mis vist pole kohe kuulda. Kõik teatraalsus, see nii hästi sobib, mul on nii hea meel sinu üle. 

Evelin: See oli täiuslik. Mulle meenus, et 17 aastat tagasi ühe vana-aastaõhtu raames ma tegin sinu paroodiat. Ma enam sellist tükki ei julgeks mitte kunagi ette võtta. Ma kõik mütsid võtaks peast ära, kui mul neid oleks. Aitäh. 

20:34
Katharina Toomemets

Kohtunikud näevad välja, nagu hakkaks iga hetk nutma!

20:32
Katharina Toomemets
"Su nägu kõlab tuttavalt" 4. saade. (Robin Roots)

20:29
Katharina Toomemets

Nele-Liisist saab nüüd Jenny Lind

20:17
Katharina Toomemets

Evelin: Kuidas peaks seda üldse kommenteerima? Kohati oli väga Shakira, mulle väga meeldis, et sa võtsid ballaadi, väga õrn naisteravas. Sa ikka kõlad üllatavalt sarnaselt, nagu Shakiral oleks hääl ära. Liiga veidralt sarnane, kustkohast sul see tuleb?

Mart: Loomulikult see number oli kohutavalt naljakas, Ott laulis suurepäraelt, aga sellised naljad nõuavad ka julgust. Kui nüüd Varro Vooglaid juhtus seda nägema, siis tal lendasid korgid kodus välja kõik.

Olav: Shakira oli seal muidugi ülekantud tähenduses, aga julgust on sul tõesti võtta selline tükk, kus sa pead olema daam ja noormehega seal niimoodi sahmerdama. Mul ei ole lihtsalt sõnu.

Tanja: Eks ta veidi šokeeriv Shakira oli. Oleme ausad, sinust naist teha ei saa ja sa olid Shakirale nii lähedal, kui saad. Muidugi tämber pole nii sarnane kui Shakiral, aga pretty close. Minu meelest oli väga kenasti tehtud, kontsad olid all, Shakiralik olek oli ja tämber ka otsa. 

20:12
Katharina Toomemets
"Su nägu kõlab tuttavalt" 4. saade. (Robin Roots)
20:09
Katharina Toomemets

Ott Leplandist saab Shakira

20:07
Katharina Toomemets

Tanja: Tubli tüdruk, ma niimoodi elasin kaasa! See on erakordselt raske lugu, need kõrged noodid eriti. Lõpuni pidasid vastu, issand kui äge, nii hea meel su üle. Algus oli juba lahe, diktsioon laisk, kärin oli olemas, mulle hästi meeldis, ta ühes intervjuus ütles, et mitte kunagi ta ei muretse kui noot ei tule laivis välja, sest iga laulja on inimene. Sa nii hästi laulsid, super.

Evelin: Jaa, sa oled tõesti väga raskes olukorras, kui ainus parodeerimise vahend ongi hääl, sul pole otseselt muud, millega töötada. Ma istusin nõelte peal, et kas tulevad need noodid. Mu jaoks võib-olla natuke palju kumas Liisi läbi, see ongi tahtest ehk noodid kätte saada. Mis puudutab kogu esitust ja energiat, siis see tuli kohale ja ma sain elamuse.

Mart: Mulle tundub, et Liis on valinud objekti, kes on parodeerimatu. Paroodia oleks siis, kui sa oleks küündimatu lauljana. 

Olav: Mind köitis visuaalne pool. Miim tõmbas mu tähelepanu. Ma tavaliselt ei saa neist väga aru, nad meenutavad mulle spordivõistlusel käijat. Miimi puhul, et mis sa vehid, räägi ära, mis mure on. 

20:00
Katharina Toomemets
"Su nägu kõlab tuttavalt" 4. saade. (Robin Roots)
19:57
Katharina Toomemets

Liis Lemsalu kehastub SIA-ks ja esitab loo „Chandelier“

19:44
Katharina Toomemets

Olav: Väga armas, Ameerika tunne tuli peale. Donald Trump oli ainult puudu. Hästi lahe. Väideti, et see oli esimene lavastatud tantsuvideo maailmas üldse. Igavene uhke lugu muidugi. Ma ise pole kunagi aeroobikaga tegelenud. Ma arvan, et kõik, kes on aeroobikat teinud, neile tuli tuttav ette. Sa oled ikka väga väike tüdruk.

Tanja: Mina ikka lisaksin, et sa oled puhta hull väike tüdruk! Sa ikka oled kursis, et tema seal videos otse ei laula, kui trikke tegi? Kust see võhm tuli? Väga äge oli. Tämbris olid võnked, mis on sarnased, lõbus ja hoolimatu tunne oli lahe. Väga äge avanumber, aga sa oled ikka hull. Väga hästi panid.

Evelin: Ma olen nõus, Saara on hull ja vaimustav. See artist on ise koreograaf ja tuntud tantsijana. Röövisid kogu mu tähelepanu, ma teisi võluvaid tüdrukuid laval ei märganud. Minu imetlus.

Mart: Mina elasin sellele numbrile kogu hingest kaasa ja mõtlesin, et mida mina teeksin Saara asemel, kui mind hoitaks nii kõgrel. See on pöörane number, hoog oli sees. Tervitan su tantsutruppi.

19:39
Katharina Toomemets
"Su nägu kõlab tuttavalt" 4. saade. (Robin Roots)
19:36
Katharina Toomemets

Avapaugu annab Saara Kadak Tony Basili looga „Hey, Mickey“ 

19:28
Katharina Toomemets

Kes on tänased kohtunikud?

19:21
Katharina Toomemets

Ka näosaate imelised tantsijad on valmis!

19:18
Katharina Toomemets

Kes omale täna sellise kaaslase saab?

19:17
Katharina Toomemets

Enne saadet on paslik piiluda ka tänaste etteastete kaadri taha ja vaadata, mis toimus näosaate grommitoas:

19:16
Katharina Toomemets

Tere õhtust! Loodan, et kõik on telekad juba õigele lainele kruttinud ja kõhulihased on suureks naeruteraapiaks valmis. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee