Priit KuuskFoto: Martin Ahven
Toimetas Terttu Jazepov 26. oktoober 2018 12:38
„Telel ja telel on vahe. Üks on salvestatud ja monteeritud saade, kus saad kümneid kordi duubleid teha ja teine on otse-eeter, mis on kirss tordil,” rääkis Raadio 2 hommikuprogrammis Priit Kuusk.

„Mis puudutab esimest telesaadet, siis ma kindlasti ei mäleta seda, võib-olla ei tahagi mäletada, küll aga mäletan oma esimest raadio otse-eetris tehtud spordireportaaži. See oli lugu, kus mina lendasin noore ukselahtilöömise stiiliga peale, kirusin ETV spordireportereid ja ütlesin, et mina teen paremini. Minu õpetaja Tiit Karuks ütles mulle 90ndate keskpaigas, et aga tule ja näita, kui hea sa oled,” meenutab Kuusk.

Nii mindigi koos Kalevi korvpallimängu kommenteerima. „Minu esimene lause live-reportaažis on mul kuni surmani pähe juurdunud. Tiit Karuks tegi sissejuhatuse ära, mäng oli käima läinud ning andis mulle märku, et nüüd on minu kord rääkida. Minu esimene lause oli „Vastaste pikanahaline mustakasvuline keskmängija murdis korvi alla”. Ma ei saanud ise aru, et oleksin midagi valesti teinud ja see saadab mind siiani,” tunnistab Priit.

„Oli hea, et sain pommid jalgade külge ja see tõmbas maa peale tagasi siiamaani,” lisab ta.