Inimesed

Oli ka aeg! Koit Toome ja Kaia Triisa kihlusid! (93)

Ohtuleht.ee, 24. oktoober 2018 19:51
Koit ja KaiaFoto: instagram.com/koittoomeofficial
Koit Toome ja Kaia Triisa veedavad praegu Dubais romantilist puhkust ning nende jaoks on see kulmineerunud tõeliselt armsalt - Koit libistas Kaia sõrme kihlasõrmuse!

Koit ja Kaia andsid mõlemad suursündmusest teada oma sotsiaalmeediakontodel. Kaial ja Koidul on kaks last - 2008. aastal sündinud Rebecca ning mullu ilmavalgust näinud Richard - ning nad on koos olnud 11 aastat. 

Samal teemal

Koidult ja Kaialt on aastate jooksul korduvalt uuritud, et millal nad siis abielluvad. "Ma olen oma karjääri jooksul esinenud väga ilusates ja meeldejäävates pulmades. Kaia teeb ju ka kogu aeg pruudimeike ja näeb neid asju seestpoolt. See on võib-olla see tüüpiline asi, et kui sa oled helimees, siis sul ei ole autos stereot, kui muusik, ei kuula sa vabal ajal muusikat ja kui oled mingi asja sees, siis sa ise ei oska seda hinnata… Võib-olla on see minu kiiks, aga mul kuidagi ei ole usku sellesse asja. Erinevate inimeste jaoks sobivad erinevad asjad. Lõppude lõpuks ju paber ei loe midagi ja meil on kõik lapsed…" ütles Koit mullu Kroonikale antud intervjuus.

Mees ütles siis, et neil kõik niimoodi toimib. "Ma ei ole abielluja tüüp, midagi ei ole öelda."

Koit ja Kaia tutvusid Kaia sõbranna Margit Hakomaa lahutuspeol, kus Kaia oli külaline ja Koit oli tellitud esinema. See toimus aastal 2007. "Ja tänu tema peole lahkusime sealt Koiduga koos ning siiani astume ühist rada. Aga jah, mina olen ju pruutpaari, kui ma pruudile meiki teen, isiklikus tsoonis. Ja mis seal salata, vahel avastan end mõtlemas – vaadates neid kaht inimest –, et ei usu sellesse. Ja läheb aastake mööda… ja juba puhuvadki uued tuuled."

Samal teemal

22.10.2019
PULMAKELLADE OOTEL: millised eesti staarid on jäänud pikalt kihlusaega pidurdama
17.12.2018
Koit Toome narkootikumidest: mulle on pakutud igasugu tablette alates ajast, kui olin 15aastane
23.11.2018
Kaia Triisa abieluettepanekust: see oli peaaegu nagu filmis!