Inimesed

Liam Neesoni poeg võttis ema mälestuseks tema perekonnanime 

Ohtuleht.ee, 23. oktoober 2018 14:00
Liam Neeson koos poeg Micheáliga. Foto: VIDA PRESS
Liam Neesoni poeg Micheál (23) võttis oma kadunud ema Natasha Richardsoni mälestuseks perekonnanimeks Richardson.

Briti filmi- ja lavakuulsuse Vanessa Redgrave'i näitlejannast tütar Natasha Richardson ("Nagu kaks tilka vett", "Manhattani Tuhkatriinu") suri 2009. aastal vaid 45aastasena pärast kukkumist Quebeci suusamäel. Tema ja Liami pojad Micheál ja Daniel olid emata jäädes vastavalt 13 ja 12. 

Samal teemal

Vanessa Redgrave seletas Daily Maili teatel, et vanemate eeskujul näitlemisega tegelev Micheál ei tahtnud mitte vabaneda kuulsa isa perekonnanimest. "Ta tahtis ema endale ligidal hoida - sest Natasha oli võrratu näitleja. Täiesti võrratu."

Micheál tunnistas kolme aasta taguses intervjuus, et oli ema surma järel leina maha surunud ja New Yorgi peomelusse viskunud. Ta hakkas kanepit pruukima ja napsitama. 2014. aastaks oli poiss omadega põhjas. "See oli sünge aeg. Vajusin kuristikku."

Micheál oli enda sõnul emaga väga lähedane. Alles nüüd mõistab ta, et üritas elu põletades leinast üle saada. "Kõik ütlesid: "See poiss jäi emast ilma, siit need hädad pärit ongi." Aga mina vaidlesin vastu: "See pole üldse nii, mulle lihtsalt meeldib pidu panna." Kuid tagasi vaadates saan aru, et see oli hilinenud reaktsioon."

Pere ja sõbrad olid Micheálile toeks, kuid oma sõltuvustest vabanes ta alles karmil võõrutusravil. Nooruk käis Utah’ osariigis nõndanimetatud kõrbeteraapias: ta sõi kõnnumaal kuude kaupa vaid kuivatatud toitu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee