Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: laupäev, 27. oktoober 

Astroloog Maria Angel, 26. oktoober 2018, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Oled üsnagi tormakas, kipud emotsioonide ajel tegutsema. Kui miski sind ärritab, loe enne oma rahulolematuse väljendamist mõttes kümneni. Tegutse ainult selge peaga!

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Ole koos armastatud inimesega. Suudad teda sütitada, nädalavahetus võib kujuneda lausa metsikult kirglikuks! Naudi seda, mida elu ja teine inimene sulle pakuvad.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Võid armsamaga kahekesi unustamatu nädalavahetuse veeta. Arvesta aga, et hetk ei sobi uue kallima tutvustamiseks vanematele või külla minekuks tema sugulastele.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Sinu aju töötab täistuuridel. Teiste inimestega suhtlemine võib tunduda keeruline, ilmselt on põhjus selles, et sa lihtsalt mõtled üle, annad liigselt hinnanguid ega usalda piisavalt.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Aeg võib pakkuda seiklusi ja närvikõdi, anda võimalusi uute tutvuste loomiseks. Armu- ja rahaasjad hoia aga kindlalt lahus!

Neitsi

23. august – 22. september

Hästi hea päev selleks, et õppida, kirjutada, kellelegi oma seisukohti selgitada. Sulle võivad huvi pakkuda vaimuteravust nõudvad harrastused, osaled meeleldi seltskonna- või mälumängudes.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Küllatki keeruline on teistega suhelda. Sulle võib tunduda, et pead ennast tõestama ja kellegi rünnakute eest kaitsma. Oled tundlik teiste sõnade ja tegude suhtes.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Ei ole mõtet sõpradega nädalavahetusel äriasju arutama hakata, see võib erimeelsusteni viia. Proovi pigem lõdvestuda ja sügispäevast parimat võtta.

Ambur

22. november – 21. detsember

Raske on töömõtteid vältida, mingid teemad võivad sind ärritada või muret tundma panna. Ära unusta, et need päevad on puhkamiseks loodud!

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Sinus on seikluslusti, ehk lööb välja hulljulguski. Tahad proovida midagi ekstreemset, seejuures järgi aga kindlasti turvanõudeid.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Seltskondlikel üritustel vaevalt et pealiskaudse lobisemisega piirdud. Sulle pakuvad pinget sügavad, eluliselt olulised vestlusteemad. Leiad inimesi, kellega kasvõi hommikuni rääkida.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Ära ole kallima suhtes liiga nõudlik, väldi ka armukadedust. Tunne rõõmu temaga koos olemisest, naudi iga hetke. On hea päev komplimentide ja kingituste tegemiseks.

 

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Skorpion! Uuel aastaringil paned rõhku seltskondlikule suhtlemisele ja armuasjadele, ent ka ilus välimus on sulle väga tähtis. Võimalik on uue armusuhte algus, ent veelgi võimalikum see, et juba kaua kestvasse suhtesse annab uuesti romantikat ja kirge tuua.

 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee