Tele

BLOGI, GALERII JA VIDEOD | Kolmanda näosaate võitis mündiviskamise tulemusel Lauri Liiv, kes parodeeris Märt Sultsi! (13)

Televeeb, 21. oktoober 2018 22:23
Foto: Robin Roots
„Su nägu kõlab tuttavalt“ 3. saate võitis Lauri Liiv, kes kehastus Märt Sultsiks!

Sel korral astus Sepo Seeman imekauni eesti lauljanna kingadesse ning asus jäljendama Birgit Sarrapit. Ott Lepland tuli aga lavale hoopis Michael Jacksonina. Ei puudunud ka legendid, kui Tanel Padar kehastus Annie Lennoxiks. Saara Kadak muutus Tina Turneriks ja Nele-Liis Vaiksoo murdis maha kõik naised, kui muutus Enrique Iglesiaks. Marta tõi tagasi kauaoodatud banaanilaulu, kui temast sai Siiri Känd. Liis Lemsalu üllatas Donna Lewisena ja tõi esitusele ühe tema suurima hiti. 

Kõiki esitusi on võimalik uuesti näha TVPlayst:

Lauri Liiv – Märt Sults „Lootus“


Ott Lepland – Michael Jackson „You Are Not Alone“


Liis Lemsalu – Donna Lewis „I Love You Always Forever“

Sepo Seeman – Birgit Sarrap „Ma tean, et sa tead“

Nele-Liis Vaiksoo – Enrique Iglesias „Hero“

Marta Laan – Siiri Känd „Bananas“


Tanel Padar – Annie Lennox „No More I Love You’s“


Saara Kadak – Tina Turner „Private Dancer“

Ott Lepland juhib tabeliseisu 155 punktiga, tema kannul on Lauri Liiv 122 punktiga, Sepo 114 punktiga ja Saara 113 punktiga. Tabeli teises pooles on Marta 88 punktiga, Nele-Liisil on 84 punkti, Liisil 82 ja Tanelil 81.

Järgmisel pühapäeval on valmis osalejad aga tabeliseisu pea peale pöörama, sest ekraanile tuuakse paljud popstaarid ja vanad lemmikud. Tanel Padar muutub paljude eestlaste lemmikuks Artur Rinneks ja Marta Laan hakkab räppima Aropina. Huumorit hakkab kõvasti saama, sest Ott Lepland asub puusi liigutama Shakirana ning Nele-Liis Vaiksoo toob pisara silma imekauni etteastega filmist „Maailma suurim showmees“ ja muutub Jenny Lindiks. Liis Lemsalust saab SIA, Lauri Liivist Judy Dench ja Saara Kadakust Tony Basil. Sepo hakkab rahvast naerutama A-rühma kangelase Mr. T-na. Laval näeb ka võluvaid TTÜ tantsutüdrukuid.

22:17

Järgmises saates näeme selliseid esitusi: Liis - Sia, Sepo - B.A, Tanel - Artur Rinne, Marta - Arop, Nele-Liis - Jenny Lind, Saara - Toni Basil, Ott - Shakira, Lauri - Judi Dench

22:06

Ning võidab: LAURI!!!!!!

22:06

Aga kuna kaksikvõitu ei saa saates olla, siis saate võitja otsustab žürii esimees, ehk Olav Osolin. Olav aga ei taha valida ning viskab münti. 

22:05

Tänase saate võitsid Lauri ja Ott, kellel täpselt 54 punkti. Esmakordselt on näosaates esikohal võrdse arvuga punktid!

22:04

Osalejad jagavad nüüd ära enda viis punkti: Liis annab punktid Saarale, Sepo - Marta, Nele-Liis - Ott, Marta - Ott, Ott - Saara, Tanel - Lauri, Lauri - Marta, Saara - Lauri

22:01

Mardi punktid:

4 - Marta
5 - Saara
6 - Liis
7 - Nele-Liis
8 - Sepo
9 - Tanel
10 - Lauri
12 - Ott

21:59

Inese punktid: 

4 - Tanel
5 - Marta
6 - Liis
7 - Sepo
8 - Saara
9 - Nele-Liis
10 - Ott
12 - Lauri

21:57

Tanja punktid:

4 - Liis
5 - Sepo
6 - Saara
7 - Marta
8 - Nele-Liis
9 - Tanel
10 - Lauri
12 - Ott

21:56

Olavi punktid: 

4 - Sepo
5 - Marta
6 - Liis
7 - Saara
8 - Tanel
9 - Nele-Liis
10 - Ott
12 - Lauri

21:43
Keit Paju
21:38
21:37

Ines: hea aura oli saalis, seda asja jälgides. Olid suure töö ära teinud.

21:36

Tanja: väga hästi tehtud number, kõik oli olemas, hääl, välimus. Natukene vaatasin, et oled nii naiselik. Ma oleks hääles tahtnud rohkem seda mehelikku jõudu, sellest kärinast, räigusest oli puudu. 

21:36

Olav: see oli selline number, et vau, hääl on hästi tabatud, eriti madalamas registris oli sarnane, ka olek oli sarnane. Lavastus oli kena. Kui kõrgemaks läksid, et see on midagi muud, kui olen harjunud seda lugu kuulates. Aga kokkvõtvalt kaunis esitus.

21:35

Mart: see ei olnud paroodia, just nimelt selline roll. Nii väikses sutsus teha nii võimas esitus, minna rolli nii sisse. Suurepärane!

21:34

Hääl on küll palju lähedasem kui Padaril toona!

Saara Kadak - Tina Turner (Robin Roots)

21:25
Keit Paju
21:24
21:18

Tanja: esinemistahe, nagu niimoodi tuli siia välja. See tahe oligi kõige suurem, laulsid natukene liiga hästi, kõik on nii veidral moel, hästi tehtud. Õigeid sõnu ma ei oska leida, see number oli üllatus, et see oli nii naljakas. 

21:18

Olav: minu kooliaeg oli päris õudne, aga tuleb välja, et tänapäeval on veel õudsem.

21:17

Mart: see, mida Lauri tegid, oli suurepärane esitus. Kui siiani võis olla Sultsil kahtlus, kas ta riigikokku pääseb, siis ma nüüd arvan, et pääseb, kui ei, siis oled sina süüdi. Ma alati mõtlen, mis aineid Kopli kunstikooli Märt levitas, aga sa omandasid selle aine mu meelest hästi.

21:16

Ines: täiesti täpselt, nagu Märt olekski laval. Jõudu oli palju, mikrofonitöö oli hea. 

21:13

KTO BACCEIN DELAJUT? ETO JA, TVOI DRUG!

Lauri Liiv - Märt Sults (Robin Roots)
21:08

Olav: mulle jättis hea mulje, see oli vahva etendus. Nägid dramaatiline seal välja, lahe number.

21:07

Mart: see on kummaline esitus, sest see laul on hästi ilus, Lennoxi laul ainulaadne. Selle ainulaadsuse sa jätsid alles, Lennoxi häält oli kuulda küll kuskil kaugel. Ära siis imesta, kui nüüd tüdrukute asemel sulle mehed ka kirjutama hakkavad.

21:06

Ines: see oli tõesti huvitav lavastus, meestel on lihtne, tõmbad kleidi selga ja värvid silmad ära, kohe naljakas. Annie Lennoxist oli asi kaugel, aga kes talle ikka lähedale saab. See sama hea, kui Sepo on Birgit. Lavastusega toimis küll, vahepeal oli päris naljakas.

21:05

Tanja: Sellised märksõnad tulid pähe: plastilisus, naiselikus, graatsilisus. Tavaline Padar! Jalad on eriti ilusad!

21:04
Tanel Padar - Annie Lennox (Robin Roots)

21:02

Kui alustad Halloweeniga juba nädal varem

Tanel Padar - Annie Lennox (Robin Roots)
20:49

20:48

Mart: kui seni oli näosaate standard, kuidas Jacksonit esitada, Tamme peal, siis siin tõid uue standardi, et esituskunst ja paroodia sai kokku. Eriti naljakaks tegi asja see, et paar nädalat tagasi pani Kroonika sind ühe oma fänniga paari. 

20:47

Ines: Ma olen nõus, ülihea töö. Mulle meeldis, et see oli hääle poolest nii täpselt tabatud, aga see oli ka paroodia, see oli topelttöö. Peensusteni oli häälega vaeva nähtud. Et sa enda häält nii palju pidid taltsutama, et tema tooni saada. Pidevalt mõtlesin, et kas suudad hoida, aga suutsid! 

20:46

Tanja: Jacksonil on nii palju nüansse hääles, sa näitasid siin numbris ära, ka need liigutused, mis ta oskab teha. See oli segu paroodiast ja tõsisest. Sa tegid oma töölt vahvalt. Aga täna nagu kuulsin ikkagi väga sarnast Michaelit.

20:45

Olav: see oli uhke number, ma ei kujutanud ette, et sind võib Jacksoni sarnaseks teha, ükski eelnev parodeerija pole Jacksonina nii hästi laulnud. See oli naljakas number, mitmetasandiliselt lahe!

20:43

Õnneks saab täna Väike-Ott nii palju tähelepanu, nagu ta alati on väärinud!

Ott Lepland - Michael Jackson (Robin Roots)
20:41

Ott lubas täna lavale tuua ehtsa Jacksoni nii vokaali kui tantsu poolest!

Ott Lepland - Michael Jackson (Robin Roots)

20:37

Ines: see oli väga reibas etteaste ja väga ligilähedane originaalile. Toon hääles oli eriti õige ja mõnus, tükike paroodiat ka juurde pandud.

20:37

Tanja: kunagi banaanid ei valmistanud mulle nii suurt rõõmu kui täna. Olen üritanud ka tekste kirjutada endale, alati probleem, millest kirjutada. Nüüd sain aru, et võib kirjutada üks kõik millest. Mu järgmine hitt on Peipsi sibulast. Väga särtsakas ja sarnane tämbri kasutus. 

20:36

Olav: kui vaadata Siiri Kännu elu, siis tegelikult ta leidiski endale Ghanast mehe, kellega sai kaks hästi vahvat tegelast. Selleks, et kaks nii toredat last üles kasvatada, siis võib niimoodi laulda ja tantsida minugi poolest.

20:35

Mart: see oli suurepärane ja võrratu esitus. Inimesed käivad süvamuusika kontsertidel, siis on raske jääda ärkvele, aga nüüd seda probleemi ei olnud. Aga täpselt Siiri Känd.

20:34
20:33

Marta Laan 20 aasta pärast suvetuuril?

Marta Laan – Siiri Känd (Robin Roots)
20:32

Miks see banaanidest rääkiv lugu ei võiks olla Minionide tunnuslaul?

Marta Laan – Siiri Känd (Robin Roots)
20:18

Tanja: minu arvates oli väga hea, selline Santa Barbara. Ma alguses vaatasin, et vaatad Uku Suvistet, aga siis sain aru, et ennast. Mulle meeldis see igavene puberteet, mis seal oli, et kõik on pahasti. Väga peenelt tehtud, väikeste nüanssidega.

20:17

Olav: oli hea number ja tõi soojad noodid südamesse. Mulle ka meeldib oma pilti vaadata, vahel seisan ka peegli ees ja vaatan, see pilt mis sealt vastu vaatab, pole muidugi nii ilus. Tore, et võtsid ühe liini ja näitasid tüüpi, kus üks tüüp võib ära surra. 

20:16

Mart: Igelsias on artist, kellel on Eestiga ajalugu, mulle meeldis, et olid väga diskreetne, tegid Ladina ja Eesti meeste tüpaažide võrdluse näidendi. Kui Ladina mees laamendab, nutab, ajab magava naise üles, eesti mees vaataks tühja pilguga ja küsiks: mida ma poest toon? Terve aja oli sul naeratus ka suu nurgas. Suurepärane.

20:15

Ines: see oli nagu selline Hollwoodi film, oli pisaraid, ilusaid naisi, kes olid küll teisejärgulised, oli mehi, kaklust. Äge sõit oli. Äge paroodianumber oli, tegid ülihästi. 

20:14

Kui laulad armastuslaulu naise asemel iseendale:

Nele-Liis Vaiksoo - Enrique Iglesias (Robin Roots)

20:11
Keit Paju

No külje pealt näeb küll natukene Iglesiase moodi välja!

Nele-Liis Vaiksoo - Enrique Iglesias (Robin Roots)
20:07

Olav: mulle tuli meelde hetk Saku Suurhallist, kui tegid Elina Borni. Seda saatis kõige pikem aplaus, mida kunagi seal kuuldud on. Sa said suurepäraselt hakkama, Birgitit sa väga vist ei meenuta, aga Birgiti hing tuli küll sinust välja. 

20:06

Mart: tänase saate esimene rämmar on ära tulnud. Võid petta rahvast ja Birgiti peret ja ta meest, aga mina tean, et sa oled tegelikult Birgit Õigemees. Tore, et poisid tegid piknikku ja tuli üks isik, kes rikkus kõik ära. Loodan, et tulevikus tuleb ka lavakast midagi sinusarnast veel.

20:05

Ines: Birgit on küll meil mällu sööbinud hea tujuga, täna vist nägime pahuramat Birgitit. Aga minul aitas sõnade arusaamisel see, et sa kätega näitasid. Tubli!

20:04

Tanja: mina tunnen Birgitiga kõige rohkem lava jaganud, kui sa tulid, Sepo, ma olin pahviks löödud, no nii sarnane! Figuur sama, juuksed samad! Tema olek sama, samamoodi tassib ratast igale keikkale. Kui tegid suu lahti, ma mõtlesin, et kas Birgit ise?! Mõtle laste peale! Kuidas sa ära õppisid "sa tead, et ma tean, et sa tuled", see ei ole lihtne, sa oled superstaar. No üks ühele!

20:02

Kui lähed naisega romantilisele piknikule

Sepo Seeman - Birgit Sarrap (Robin Roots)
20:01

Suvel igapäevaselt Stroomi rannas nähtav piknik:

Sepo Seeman - Birgit Sarrap (Robin Roots)
20:00

Kuidas reageerid kui sõidad suvel rattaga ja vastu sõidab selline tädi?

(Robin Roots)

19:58

Sepo Seemanist saab Birgit Sarrap. Noh, vaatame kui kena naine tuleb!

19:44

Mart: kui minu sõber Peeter Oja oleks seda numbrit teinud, oleks ta selle laiaks istunud nagu arbuusi. See on tegelikult päris keeruline laul, ma kunagi üritasin seda kodus laulda ja mulle kutsuti põse-ninakoopa brigaad välja. See karakter meenutas mulle tegelast Harilik Peakrats.

19:43

Ines: mulle tundusid sa pigem sõbralik. Lugu on tõesti väga ilus, aga sul on endal sarnast kõla hääles, said seda ära kasutada, ka kasti koreograafia töötas kenasti.

19:42

Tanja: ma olen kahevahel, mul oli alguses kahju, et tahaks sind koju viia ja kaissu võtta. Aga nähes, mida sa seal tegid, tekkis hirm, et ehk lööd mu maha öösel. Hääl oli hästi järgi tehtud, natukene sinu falseti sarnane. Oli armas ja tore. 

19:41

Olav: väga uhke algus, see oli üks kõvemaid 90ndate raadiohitte kogu maailmas. See kinnitab, et alati ei tule mõelda kastist välja, eriti, kui seal kastis on Liis Lemsalu.

19:40

Aga Liisi hääl on tõesti väga Donna Lewise'lik. Kuid kuna Liisil on endal samuti kõrge ja hele hääl, ei ole selle jäljendamine muidugi mingi väga suur pingutus.

Liis Lemsalu - Donna Lewis (Robin Roots)
19:39

Liis Lemsalul jäi täna karp lahti. Ja ju ta siis otsustas sinna karpi sisse pugeda!

Liis Lemsalu - Donna Lewis (Robin Roots)
19:36

Kohe astub lavale Liis Lemsalu kes kehastub Donna Lewiseks.

19:35

Andrus Vaarik puudub kohtunikutoolist täna seetõttu, et on Abhaasias ning teeb seal elavatele eestlastele etendusi.

19:31

Vähemalt Märt tunnistab, et saates on külluses reklaami.

(Robin Roots)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee