Moelooja Perit Muuga värske kapselkollektsioon "Sügisnovell" Foto: Kristiina Tiimus
Anu Saagim 20. oktoober 2018 23:34
Moelooja Perit Muuga värske kapselkollektsioon "Sügisnovell" seob mänglevalt retrohõngu ja kaasaegsust.

Kuuekümnendatest inspireeritud lõiked ja moodsad materjalid loovad huvitava terviku. Tegemist on väikese praktilistest rõivastest koosneva kollektsiooniga. Kleitidest, seelikutest, mantlitest, jakist ja pluusist saab luua mitmeid erinevaid komplekte ja rõivad on lihtsasti omavahel kombineeritavad.

Kuna kasutatud on vaid ühevärvilisi kangaid, sobitub uus ost hõlpsasti ka juba varasemalt kapis leiduvaga. Tänapäeva kiires elutempos on ka oluline, et kandjal oleks mugav astuda samade rõivastega otse kontorist kohvikusse, teatrisse või peole. Nõnda sobivad kõik kollektsiooni esemed kandmiseks nii igapäevaselt kui ka pidulikul puhul. 

Kollektsiooni kaunid murtud toonid peegeldavad sügise värvideküllust. Mitmed materjalid on pehmed ja samsised. Kaunistuseks on kasutatud ajatuid ja samas hetkel väga moodsaid kontrastvärvides nööpe, lisaks rõivastele õmmeldud mumme.

Aksessuaarideks on samuti  mummudest valmistatud ehted, mis on sulgkerged ja pehmed. Ümaravormilised on ka kraed, lisades tervikule veelgi pehmust. Väikese vimkana on mitmetel rõivastel voodrid mitte paeliskangaga, vaid hoopis kaunistustega sama tooni. Kõiki rõivaid ja ehteid on võimalik tellida paljudes erinevates värvitoonides.

Vaata moegaleriid!