Tele

Näosaate külaliskohtunikeks on sel nädalal Eda-Ines Etti ja Mart Juur 

Televeeb, 20. oktoober 2018 11:44
Foto: TV3
Populaarne meelelahutussaade „Su nägu kõlab tuttavalt“ jätkub pühapäeval juba kolmanda osaga. Lava vallutab läbi aegade kõige vingem koosseis – imekaunis Liis Lemsalu, legendaarne Tanel Padar, võluv Saara Kadak, humoorikas Sepo Seeman, armastatud Nele-Liis Vaiksoo, sarmikas Ott Lepland, särav Marta Laan ja alati rõõmsameelne Lauri Liiv. 

Juba on õhus tunda tihedat rebimist, sest esimese saate võitis Sepo Seeman ja teise Ott Lepland! Tabeli pöörab aga pea peale pühapäevane näosaade, sest esitusele tulevad paljude eestlaste lemmikud ning suured maailmalegendid, seega kohtunikel saab olema äärmiselt raske punkte jaotada. Kohtunikeks on särav TanjaMihhailova-Saar, teravkeelne Olav Osolin ning külaliskohtunikeks seekord imekaunis Eda-Ines Etti ja humoorikas Mart Juur.

Sel pühapäeval astub Sepo Seeman imekauni eesti lauljanna kingadesse ning asub jäljendama Birgit Sarrapit. Lauri Liiv tuleb aga lavale hoopis Märt Sultsina. Ei puudu ka legendid, sest Ott Lepland üllatab Michael Jacksonina ja Tanel Padar kehastub Annie Lennoxiks. Saara Kadak muutub Tina Turneriks ja Nele-Liis Vaiksoo murrab maha kõik naised, kui muutub Enrique Iglesiaks. Marta toob tagasi kauaoodatud banaanilaulu, kui temast saab Siiri Känd. Liis Lemsalu üllatab Donna Lewisena ja toob esitusele ühe tema suurima hiti.

„Su nägu kõlab tuttavalt“ kuldne hooaeg homme kell 19.30 TV3s!

Samal teemal

03.11.2018
Näosaate külaliskohtunikuks on sel nädalal Juss Haasma
22.10.2018
Birgit Sarrap Sepo Seemani paroodiast: isegi mu korralik ema naeris pisarateni!
21.10.2018
BLOGI, GALERII JA VIDEOD | Kolmanda näosaate võitis mündiviskamise tulemusel Lauri Liiv, kes parodeeris Märt Sultsi!
21.10.2018
GALERII GRIMMIRUUMIST: vaata, kuidas valmistuvad näosaate osalejad õhtuseks saateks!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee