Foto: Abaca Press/Scanpix
Ohtuleht.ee 19. oktoober 2018 12:45
Tina Turneri 59aastane esikpoeg Craig leiti tänavu juulis oma Los Angelese kodust surnuna. Ta oli end maha lasknud. Tina tunnistab BBC Newsi intervjuus, et ei mõista, mis Craigi sellise otsuseni viis.

Turneri sõnul paistis Craig olevat leidnud rahuldust nii töö- kui ka eraelus. Pojal oli uus sõbratar. "Ta ütles mulle, et pole eales kohanud naist, kelle vastu ta midagi sellist tunneks," rääkis lauljanna, kes oli emaks saanud 18aastaselt. Craigi isa oli Tina tulevase abikaasa Ike Turneri ansambli saksofonist Raymond Hill.

Tina sõnul lubas Craig tutvustada oma augustikuisel sünnipäeval uut sõbratari ka emale. "Ta oli remontinud ära oma korteri, mis ma talle aastaid tagasi ostsin. Ta oli saanud uue töökoha California nimekas kinnisvarabüroos ja oli selle väga rahul. Mul pole aimugi, mis Craigi põhja vedas - ainult et see pidi olema kaasnenud üksildusega. Ma usun, et asi oli üksiolemises. Aga siis ma mõtlen, et miks ta ometi ei helistanud oma uuele sõbratarile, kes tema tuju tõstis?"

Tina sõnul oli Craig elanud sissepoole. "Ta oli väga uje, nii et ma ei saanud midagi aru - alles nüüd, kus ma meie viimaseid vestlusi üle kuulan, märkan mingit muutust. Meie viimased kõnelused olid teistsugused, aga ma sain sellest aru alles pärast tema enesetappu."