Tele

Ruti Einpalu „Pangast”: võttis väga mõtlikuks 

Terttu Jazepov, 18. oktoober 2018 23:05
"Pank"Foto: Jekaterina Abramova
„Kui nägin esimesi fragmente seriaalist, tekitas see minus tugevaid kahetisi tundeid,” räägib seriaalist „Pank” Ruti Einpalu, kes oli omal ajal Hansapanga Tartu piirkonna juht ja hiljem jaepanganduse divisjoni direktor.

„Sain aru, et mul on oma lugu, oma Hansapanga lugu ning see ei lange filmiloojate looga kokku. Seriaali tegemise reegleid arvestades on juurde pandud paksult värve ja muud vajalikku. Tegelikult on meil kõigil Hansapanga ajast oma lugu,” sõnab Einpalu.

„Minu lugu on pühendumise, koostegemise ja tohutu õppimise lugu. Eelkõige ikkagi koostegemise ja arenemise lugu. Ma töötan siiamaani samamoodi, nagu Hansapangas töötati. Mul oli hirm, et see lugu kaob ja kommerts-story lämmatab selle,” tunnistab ta.

Nüüdseks on Ruti aga esimest osa näinud ja võtab asja rahulikumalt. „Mõtlikuks võttis ikkagi, väga mõtlikuks. Aga enam ei trummelda peas, et nii see polnud jne. See pole enam oluline.”

Einpalu soovib seriaali tegijaid tänada. „See ajajärk on Eestis möödas ja ühiskonnas on hoopis teised väljakutsed. Loodan, et on olemas inimesed, kes need väljakutsed vastu võtavad. Ja loodan, et seriaalil läheb hästi.”

Samal teemal

01.11.2018
„Panga“ stsenarist Tarmo Jüristo: Erkki Raasuke „Panga“ tegemisest midagi head ei arvanud
30.10.2018
Tarmo Jüristo „Panga” kriitikast: minu seisukohalt oleks kurvem, kui kõik oleksid sarja suhtes ükskõiksed
23.10.2018
Rein Lang kritiseerib ERRi tegevust: kas selline amokijooks vaatajate nimel on nii oluline?
22.10.2018
LUGEJA KÜSIB: Miks on kodumaine „Pank” vaadatav ainult Eestis?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee