Saund

ÕHTULEHT SOOMES | Vaata galeriid ja videot Patuse Poole viimasest kontserdist! (3)

Terttu Jazepov | Video: Robin Roots, 19. oktoober 2018 08:00
Patuse Poole viimane esinemine SoomesFoto: Robin Roots

17. oktoobril andis Patune Pool oma viimase kontserdi Soomes. Mõned kuud tagasi lahkuminekust teatanud bändi oli kuulama tulnud veidi alla paarisaja inimese, kes ei pidanud paljuks keset nädalat peoriided selga panna ning endast väike saatan välja lasta.

Pidu toimus klubis E93, mis on justkui kohalik ja pisem versioon Amigost. Klubis toimub korra kuus üks Eesti bändiga pidu ja nii juba aasta aega. Eelmisel korral esines seal näiteks 5MIINUST. „Kui te oleksite siis siia tulnud, poleks me teid võib-olla saanud sissegi lasta,” rääkis piletimüügi eest vastutav mees, et klubi oli puupüsti rahvast täis.

Seekord ruumi liikumiseks aga jagus. Inimesed – kuigi paljud neist järgmisel päeval tööl – jõid kokteile ja lahjemat alkoholi, rääkisid omavahel juttu ja mängisid piljardit. Elamuseotsijad või lihtsalt lõõgastuda soovijad olid hõivanud ka tantsupõranda, kus sai jalga keerutada Eesti 1990. ja 2000. aastate alguse hittide järgi. Retrodiskolikul üritusel lasti näiteks Hannahit, Nexust, Estinit, 2 Quick Starti jms. Kohalolijatele sobis selline valik väga, sest nende vanus jäi 20 ja 60 vahele.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.12.2018
TV3 VIDEO | Patuse Poole Edvin: „Meie kõige suurem mure alguses oli, et oleme ühe hiti mehed!“
19.12.2018
VIDEO | Sünne Valtri: Patuse Poole lõpetamine on nii minu kui Edvini elu päästmine
14.11.2018
VIDEO | Tegevuse lõpetav Patune Pool avaldas uue pala
21.09.2018
Kas Sünne Valtri alustab pärast Patuse Poole lõppu sooloprojektiga?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee