Inimesed

Seksikad blondiinid avaldavad, mida kõike head tüdrukud ei tee, nemad aga küll.

ILUSATE SALADUSED: kust bravuuritar mehi leiab? Kas nelja lapse emal on salasuhteid? Miks noor lauljatar valede kuttide otsa komistab? (31)

Sirje Presnal, 18. oktoober 2018, 00:07
PÜSIVAD LÕBUSA POOLEL: Kas etendus tuleb naljakas või tõsine, sõltub Liina Pulgese sõnul publikust. „Vaatame publiku pealt, mis neid parasjagu käima paneb,“ lubab ta. „Iga õhtu tuleb nii, nagu tuleb, pähe ei õpi me midagi. Aga päris minoorseks küll ei taha minna.“ Vestlusõhtul on publikul võimalus skandaalitaridele küsimusi esitada ning iseendagi saladused südamelt ära rääkida.Foto: Jörgen Norkroos
„Sa, Anu, käid pidudel alati üksi, kunagi ei ole su kõrval ühtegi meest,“ tunneb Liina Pulges muret. Bravuuritar võtab mõtlemisaja. „Mul… mul on vist neli meest,“ kinnitab ta pärast väikest pausi. „Aga nad on enamikus välismaalased. Eestis on raske leida meest, kellega seksida.“ „Sinu vanuses mehi vist väga Eestis ei ole jah,“ viskab Liina. Naljatlemisi muidugi. Publik baaris Kärbes lõõritab naerda ja aplodeerib: skandaalitaride paraadsõu „Head tüdrukud nii ei tee“ on hoo sisse saanud.

Kaunite blondiinide – Anu Saagimi, Liina Pulgese ja Kethi Uibomäe – vestlusõhtu (teisipäeval, 16. oktoobril) osutus oodatult menukaks. Nad ei hoidnud ennast ka tagasi. Vaevalt osanuks keegi publikust oodata, et neid nii pikantsete eraeluseikadega kostitatakse.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

8. mai 2019, 00:01
ÕL VIDEO | La La Ladies: bändi lõpuga tekkis vabadusetunne, oleme nüüd oma aja peremehed
22. detsember 2018, 17:06
Nelja lapse ema Liina Pulges: paar pisikest rasedus­armi naba juures või veidi suurem rinna­hoidja­number mind ei häiri!
16. detsember 2018, 14:41
La La Ladies tüdrukutebänd sattus Tallinnasse naastes autoavariisse
8. detsember 2018, 23:01
PILDID | Head tüdrukud läksid võõra õue peale tüli norima

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee