Inimesed

Seksikad blondiinid avaldavad, mida kõike head tüdrukud ei tee, nemad aga küll.

ILUSATE SALADUSED: kust bravuuritar mehi leiab? Kas nelja lapse emal on salasuhteid? Miks noor lauljatar valede kuttide otsa komistab? (31)

Sirje Presnal, 18. oktoober 2018 00:07
PÜSIVAD LÕBUSA POOLEL: Kas etendus tuleb naljakas või tõsine, sõltub Liina Pulgese sõnul publikust. „Vaatame publiku pealt, mis neid parasjagu käima paneb,“ lubab ta. „Iga õhtu tuleb nii, nagu tuleb, pähe ei õpi me midagi. Aga päris minoorseks küll ei taha minna.“ Vestlusõhtul on publikul võimalus skandaalitaridele küsimusi esitada ning iseendagi saladused südamelt ära rääkida.Foto: Jörgen Norkroos

„Sa, Anu, käid pidudel alati üksi, kunagi ei ole su kõrval ühtegi meest,“ tunneb Liina Pulges muret. Bravuuritar võtab mõtlemisaja. „Mul… mul on vist neli meest,“ kinnitab ta pärast väikest pausi. „Aga nad on enamikus välismaalased. Eestis on raske leida meest, kellega seksida.“ „Sinu vanuses mehi vist väga Eestis ei ole jah,“ viskab Liina. Naljatlemisi muidugi. Publik baaris Kärbes lõõritab naerda ja aplodeerib: skandaalitaride paraadsõu „Head tüdrukud nii ei tee“ on hoo sisse saanud.

Kaunite blondiinide – Anu Saagimi, Liina Pulgese ja Kethi Uibomäe – vestlusõhtu (teisipäeval, 16. oktoobril) osutus oodatult menukaks. Nad ei hoidnud ennast ka tagasi. Vaevalt osanuks keegi publikust oodata, et neid nii pikantsete eraeluseikadega kostitatakse.

„Olen olnud kolm korda abielus, aga sain kõigist neist meestest lahti,“ kuulutas Anu esimese asjana. Kooselu ei olevat tema sõnul meelakkumine. Eriti tundis Anu seda viimases abielus, kus teine pool oli väga ontlik. Nime jätab bravuuritar nimetamata – kes teab, see teab. „Kui olin jälle kusagil intervjuud andnud või telekas figureerinud, viibutas ta näppu ja ütles: „Head tüdrukud nii ei tee!“ Tema tahtis olla tõsiseltvõetav ärimees ja mina tõmbavat ta renomeed alla. Oleksin pidanud olema nunnu ja kukupai.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.11.2019
Vahva üllatus! Selgeltnägija Anzori väisas heade tüdrukute etendust sületäie roosidega
08.05.2019
ÕL VIDEO | La La Ladies: bändi lõpuga tekkis vabadusetunne, oleme nüüd oma aja peremehed
22.12.2018
Nelja lapse ema Liina Pulges: paar pisikest rasedus­armi naba juures või veidi suurem rinna­hoidja­number mind ei häiri!
16.12.2018
La La Ladies tüdrukutebänd sattus Tallinnasse naastes autoavariisse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee