Tele

Selgeltnägijasaatest välja langenud ingliterapeut Terje tunnistab: tahtsin juba koju minna (4)

Andra Nõlvak, 18. oktoober 2018 21:32
Foto: Meeli Küttim

„Teadsin kohe, et ma ei tule siia võitma. Minu ja minu elutee jaoks on seal midagi palju enamat. Loomulikult küsisin ka inglitelt selle kohta selgust. Tegelikult olin isegi kauem, kui ma arvasin,” ütleb „Selgeltnägijate tuleproovist” välja langenud ingliterapeut Terje.

„Ma tahtsin juba enne autokatset koju tagasi minna. Olin seal Balti jaama juures hotellis ja mõtlesin, et parem astun hotellist välja, istun siin rongi peale ja sõidan koju oma pere juurde. Mind ju ootas kodus mu tütreke, mu pojake ja mu 2 aastane pesamunast pojake, kes oli mul rinna otsas viimast korda enne esimesele katsele tulekut. Aga teised osalised, kes kõik saatega seotud, selgeltnägijad ja sõbrad, veensid mind tulema,” tunnistab naine, et soovis tegelikult juba koju minna.

„Siis autokatsel kohal olles tahtsin ära minna, aga saate produtsendid ja Dalia Olga ikka veensid jääma. No ja nii ma siis iga katse ajal muudkui tahtsin ära minna. Võitlesin endaga. Aga kõik imelised inimesed mu ümber veensid mind jääma. Ei tahtnud just neile pettumust valmistada. Alla anda ja loobuda. Aga kogu see reisimine muutus minu jaoks aina pingelisemaks ja pingelisemaks, kõik maised olud ja asjad, kotid ja pakkimine jne. Kui olin kodus, siis tuli ju järgi teha kõik tegemata  tööd, saamata jäänud musid ja kallid. Tihti tundsin, et ei saa kõike vajalikku tehtud,” põhjendab Terje kojuminekusoovi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

15.11.2018
„Eesti selgeltnägijate tuleproovist“ välja langenud hing Fekeli: „See on alles kõige ägeda algus!“
25.10.2018
Selgeltnägijasaatest välja langenud Marju: olen uhke, et raskel eluperioodil nii tubli olin
25.10.2018
Tajuja Reili: ma ei oleks osanud isegi kõige hullumeelsemates unenägudes ette näha, milliseid muutusi saade kaasa toob
25.10.2018
TV3 VIDEOD | Selgeltnägija Heli Ayera paljastab: kolm lihtsat nippi õnnelikuks eluks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee