Inimesed

Tallinn Fashion Week leiab aset 17.-20. oktoobril Kultuurikatlas

TFW 2018 | Riina Põldroos: pitsi ja siidi ühendamise tehnoloogia on kolinud paksule dressikamaterjalile (2)

Anu Saagim, 17. oktoober 2018 12:12
Riina Põldroosi moeloomingFoto: Riina Põldroos
Riina Põldroos näitab oma kollektsioonis kolmekümnendate hõbeekraanide diagonaallõikelist keha embavat siidi, kunstkarusnahast tikanditega kasukaid, litreid, käsitsi valminud pitsi.
Riina Põldroosi moelooming

Samal teemal

Kogu selleglamuuri ja pidulikkuse keskelt ei puudu ka Riinale omased mugavad ja kergesti kantavad trikotaažist kokteilkleidid. Igapäevasemaks kandmiseks on kollektsioonis veel litrite ja tikanditega kaunistatud toppe ja dressikaid.

Klassikaline pesumaailmast tuttav pitsi ja siidi ühendamise tehnoloogia on nüüd kolinud hoopis paksule soojale dressikamaterjalile. Tulemus on ootamatu ja cool. Siidist diagonaalkleidid on väga eriliste lõigetega, pinnalaotused koosnevad väikestest ruudukestest või keerulistest kujunditest, mis meenutavad pigem kosmoseraketti, kui tavalist kleiti. Kogu siidkleitide osa ongi mäng erinevate õmbluste ja võimalustega, mida pakub viltu juurdelõigatud kangas.

Riina Põldroosi moelooming

Muidu unelevalt dramaatilises ja tumedas kollektsioonis on veidike futut veel väga erilistes litterkangastes. Natuke diskopallide ja kirjude kommipaberite sära pimedasse aega. Pimedust ja külma soojendavad veel siidvoodril tikandiga kunstkarusnahast või kvaliteetsest villasest valminud soojad ja mõnusad mantlid.

Riina Põldroosi moelooming

Tallinn Fashion Week leiab aset 17.-20. oktoobril Kultuurikatlas ning Riina Põldroosi etendus toimub 19. oktoobril kell 19.30. Koos Põldroosiga astuvad lavale ka Ketlin Bachmann ja Aldo Järvsoo. Tallinn Fashion Weeki piletid on saadaval Piletilevi müügipunktides ja veebis.

Riina Põldroosi moelooming

Tallinn Fashion Weeki programm:

Kolmapäev 17.10

18.00 WOOM

20.00 Kaubamaja esitleb: Kuldnõel 20

Neljapäev 18.10

18.00 Al Meta, August

19.30 Iris Janvier

21.00 Kirill Safonov

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee