Ron Jeremy ja kurikuulus Hollywoodi maadam Heidi Fleiss 16. oktoobril Love Ranchi bordellist lahkumas. Foto: Reuters/Scanpix
Ohtuleht.ee 17. oktoober 2018 11:30
Pornokuulsus Ron Jeremy leidis oma parima sõbra, legendaarse Nevada pordumajapidaja Dennis Hofi elutu keha. "Olen omadega täiesti läbi," tunnistas Jeremy TMZ.comile.

Tõsieluseriaali "Cathouse" täht Hof oli tuntud lõbumaja Bunny Ranch omanikuna. Just seal sai Khloé Kardashiani eks Lamar Odom 2015. aastal üledoosi. Haiglas elas korvpallur üle 12 insulti ja kuus infarkti.

Dennis Hof tänavu juunis oma prostituudist sõbratari Misty Matrixi embuses. Foto: Reuters/Scanpix

Bordellipidaja suri Nevadas talle kuuluvas Love Ranchi bordellis. Jeremy mõistis kohe, kui Dennist nägi, et mees on surnud. Daily Mirrori teatel ei kahtlusta võimud kuritegu, kuid surma põhjus pole veel teada. 

Hof praalis tihti, et ta on sutenöör, ning armastas korrutada: "There's no business like ho business" ehk "Litsiärile pole võrdset." Tema mälestusteraamat "The Art of the Pimp" ("Sutenöörikunst") sai bestselleriks ning Hof andis loenguid sellistes mainekates kõrgkoolides nagu Oxford ja Sorbonne. Viimastel aastatel paistis seitsme bordelli omanik silma poliitiliste püüdluste poolest, pürgides Nevada osariigi parlamenti ning tituleerides end kodulinna järgi Pahrumpi Trumpiks.