Tele

TV3 VIDEO | „Tähtede hõbelusika“ uus hooaeg saab avapaugu 

Televeeb, 17. oktoober 2018 09:43
"Tähtede hõbelusikas"Foto: Kalev Lilleorg
„Tähtede hõbelusikas“ on kaasahaarav ja meelelahutuslik kokakunstisaade, milles ristavad ihaldusväärse Hõbelusika auhinna nimel kulbid viis Eesti kuumimat staari. TV3 toob kolmapäeva õhtul ekraanile uue hooaja veelgi säravamate osalejatega!

Hõbelusikas ehk Silverspoon on Eesti toitlustusasutuste kõige ihaldatum kvaliteedimärk, mis antakse välja vaid kord aastas parimatele restoranidele ja peakokkadele ning erandina ka saatesarja võitjale.

Samal teemal

Uuel hooajal hakkavad kokakunstis mõõtu võtma nelja lapse isa ja vastaseid armutult tümitav poliitik Martin Helme; skandaalide maaletooja, kollase ajakirjanduse lippu alati kõrgel hoidev särasilme Kroonika peatoimetaja Krista Lensin; andekas moelooja, väikese lapse ema ja telesaatejuht Liisi Eesmaa; alati särtsakas laulja, noor isa ja paljude tütarlaste unelmatemees Daniel Viinalass ja saate pesamuna, Tartu ülikoolis tarkust kogunud noor seltskonnatäht, näitleja, raadiosaatejuht, blogija ning edukas instagrammer Brigitte Susanne Hunt! Tähtede seltskonda ohjab saatejuhina näitleja, lavastaja ning hea toidu suur austaja Andres Dvinjaninov.

Igas saates pannakse tähtede kokakunsti võimed proovile ühes sellel aastal Hõbelusikale kandideerivas restoranis ning tähtedel tuleb end tõestada Eesti parimatele peakokkadele. Sel hooajal tuleb neil noad haarata Aasia toidu restoranis Chedi, rahvusköögiga Olde Hansas, esmaklassilist toiduelamust pakkuvas ehk fine dining restoranis Ore, Georg Ots Spa hotelli pererestoranis ja elamusrestoranis Art Priori. Kes tähtedest tunneb end köögis sama kindlalt kui oma päris ametis, kes võiks pliidist ja nugadest hoopis kaugemalt hoida ning peamine – kellel õnnestub üllatada professionaalset žüriid ja saade võita?

„Tähtede hõbelusika“ uus hooaeg stardib kolmapäeval kell 20.00 TV3s!

Samal teemal

15.11.2018
TV3 GALERII | „Tähtede hõbelusika“ võitis Daniel Levi Viinalass!
18.10.2018
Moekunstnik Liisi Eesmaa Brigitte Susanne Hundi kohta: talle meeldib tasuta lõunatel käia, aga minu juures peab riiete eest maksma ka
05.10.2018
„Tähtede hõbelusika” saatejuht Andres Dvinjaninov: oskan ainult kartulit praadida ja liha grillida
05.10.2018
Saates „Tähtede hõbelusikas” osalev Martin Helme: minu suhtumine küüslauku on väga vaenulik