Inimesed

Näitleja on kindel, et sääraseid seriaale nagu „Pank“ tehakse saja aasta jooksul vaid üks.

Andres Dvinjaninov: „Muidugi oli veider mõne miljoni krooniga mööda linna ringi sõita, aga oli vaja ja tuli minna.“ (6)

LISA KOMMENTAAR

vähene huvi 18. oktoober 2018 12:47
sellised sarjad nagu Erastamisagentuur ja Linnavaraamet oleks palju ägedamad !
hmm 18. oktoober 2018 12:28
kui vaadata lääne seriaale siis nendes näitlejad räägivad loomulikult, aga abs kõigis eesti seriaalides ja ka filmides räägitakse nagu näideldakse teatris ehk siis hästi ebaloomulikult. seepärast mulle eesti seriaalid ei meeldi - amatöörlikud.
aga 17. oktoober 2018 10:19
Paljud eestlased on ka kaassüüdlased selles,et sündis Hansapank! Need tuhanded,kes jäid oma rahadest ilma,kui Tartu Kommertspank pankrotti läks (tegi?) Sest järgmisel aastal Eesti 20 rikkama inimese seas oli 11(loe üksteist!) endist Tartu Kommertspanga tegelast! Vot nii!
Ausalt öeldes 16. oktoober 2018 16:42
Ei usu eriti, et sellel panga-seriaalil erilist edu on. No keda huvitab pea kolmekümne aasta tagune aeg ja viis, kuidas mingi kamp endale tollases ``metsikus läänes`` raha tegi? Kindlasti oleks palju huvitavamaid teemasid, mida käsitleda. Eks aeg näitab, kas kulutatud raha tasus end ära või mitte.
Elukutseline Setu 16. oktoober 2018 13:26
See on ju lihtsalt selle seriaali reklaam. Palgatud kampaaniameistrid on mingeid selle teemalisi ajuvabu nuppe treinud ja surunud siis neid meedias igasse auku. Viisakas oleks ikka öelda, et tootepaigutus/reklaam.
16. oktoober 2018 12:17
Et siis ... mis mõte taolisel artiklil üldse on ? Öösel, unise peaga, valmis soperdatud?