Rainer IldFoto: Sandra Sersant
Toimetas Terttu Jazepov 13. oktoober 2018 12:12
Kolmapäeval, 17. oktoobril leiab Erinevate Tubade Klubis aset erakordne sokipidu, millega tähistab Noortebänd 2017 võitja Rainer Ild oma debüütalbumi ilmumist.

Rainer Ild on Noortebänd 2017 võidust tuule tiibadesse saanud duo, kuhu kuuluvad ansambli nimiliige Rainer Ild ja trummar Sven Seinpere. Noored kasutavad laval kirevaid vokaalefekte ning žongleerivad erinevate instrumentide vahel. Poiste teatraalsus on tähelepanu saanud nii meedias kui ka fännide südameis.

Humoorikate vimkade poolest tuntud Rainer Ild keerab nüüd vinti veelgi enam peale ja korraldab oma albumi „Longero and Cheap Chips“ esitlusel sokipeo. „Oleme selleks päevaks koostöös Suva sokivabrikuga valmistanud spetsiaalsed meie bändi sokid, mida saab uksel soodsalt soetada. Mõelge kui pull, kui saame 200 samasugust sokki korraga näha ja jäädvustada – ma ei tea, kuidas teiega, aga mina pole küll sellist pulli oma silmaga varem näinud,“ sõnab duo laulja Rainer Ild. „See muidugi ei tähenda, et oma sokkides sisse ei pääseks – mida erilisemad jalga paned, seda ägedam,“ lisab trummar Sven.

Esitluskontsert on vanusepiiranguta. Uksed avatakse 20.30 ja Rainer Ild on laval kell 21.00. Piletid soodsalt Piletilevi eelmüügist.