Tallinn DollsFoto: Kalle Veesaar
Anu Saagim 14. oktoober 2018 10:53
Tallinn Dolls on tegutsenud üheksa aastat ning oma suurimaks töövõiduks peab bränd oma ägedat ja suurt kliendibaasi.

Tallinn Dolls - Mari Martin Foto: Kalle Veesaar

"See on see, mis meie jaoks on kõige olulisem. Need naised inspireerivad meid ja me loome oma asju neile igapäevaselt mõeldes. See on väga, väga lahe tunne!" kommenteerib Tallinn Dollsi kliente brändi looja Mari Martin. "Meil on küllaltki interaktiivne suhtlus klientidega juba näidiste faasist alates ja me saame palju tagasisidet, mida võtame arvesse ka disainiprotsessis, mõtleme läbi detaile ja teeme täiendusi."

"Mulle meeldib väga luua asju, mis inimestele meeldivad ja millest saab riidekapi kullavaramu, mitte isegi ainult pidudel, vaid ka igapäevaselt. See on mulle kõige suurem kompliment - julgen öelda, et suurem kui moekriitikute tagasiside. Ja kui need peaksid isegi vastuollu minema, siishoian ikka ja alati oma klientide poolele, nad on minu südames," sõnab ta.

Tallinn Dolls Foto: Kalle Veesaar

Mari Martin usub, et suudab muuta moemaailma ja tootmisprotsesse palju jätkusuutlikumaks, sest lisaks välisele tegeletakse ka valdkonnasiseste probleemidega, mis on tema sõnul väärtuste mõttes väga olulised. "Tänu tehnoloogilistele lahendustele ja ettetellimise platvormile on toimunud väga suur muudatus kogu protsessis," kommenteerib ta ning lisab, et Tallinn Dollsi jalajälg on täna väga palju väiksem, millega suudetakse omakorda jätta suur jälg moeajalukku.

Algaval moenädalal esitleb Tallinn Dolls kollektsiooni "Naiselik võim" ning toob selle raames moelavale hulga inspireerivaid ja võimsaid naisi.

Tallinn Fashion Week leiab aset 17.-20. oktoobril Kultuurikatlas ning Tallinn Dollsi etendus toimub 19. oktoobril kell 21.00. TFW piletid on saadaval Piletilevis.

Tallinn Dolls Foto: Kalle Veesaar

Tallinn Fashion Weeki programm:

Kolmapäev 17.10

18.00 WOOM

20.00 Kaubamaja esitleb: Kuldnõel 20

Neljapäev 18.10

18.00 Al Meta, August

19.30 Iris Janvier

21.00 Kirill Safonov

Reede 19.10

18.00 Diana Arno, Piret Kuresaar

19.30 Riina Põldroos, Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo

21.00 Tallinn Dolls

Laupäev 20.10

17.00 Woolish, Gita Siimpoeg

18.30 KiRiVOO, BRAND NO.8

20.00 Alexanderling, Mammu Couture

Tallinn Dolls Foto: Kalle Veesaar
 
  

 
 
Page down
 

 
 
Zoom out
 

 
 
Zoom in
 

 
 
Fullscreen
 

 
 
Print