Saund

Kes on veel tuntud vene bändid Eestis?

Venekeelne räpipunt Catapulta: meid kuulavad enamuses eestlased (6)

Jevgenia Zõbina, 13. oktoober 2018, 00:01
KLÕPS PRESIDENDIGA: Räpparid MF Lef (vasakult teine) ja Magnum Pi (keskel) koos president Kersti Kaljulaidi ning roosiaia esinemiseks appi tulnud muusikute Mikk Simsoni (vasakul) ja Pavel Abrossimoviga.Foto: Karin Kaljuläte / Delfi
„Pagana äge, aga mitte midagi ei saa aru!“ Seda on eduka kohaliku vene bändi Gorõ Lana liikmed pärast kontserte sageli kuulnud juba 15 aastat. Räpparid Lev ja Pavel tunnistavad, et suurema osa nende publikust moodustavad just eestlased, kes sõnadest küll aru ei saa, kuid püüavad muusikalis-energeetilist kaifi. Nüüd käivitavad Gorõ Lana poisid paralleelset projekti Catapulta.

Märtsis said Gorõ Lanast tuntud sõnameistrid MF Lef (Lev Gruznov) ja Magnum Pi (Pavel Botšarov) ning nendega liitunud rütmiprodutsent LowK (Sergei Himenkov) valmis Catapulta esimese kauamängiva „Бадминтон“ („Sulgpall“). Augustis esines uus punt juba roosiaia vastuvõtul presidendile.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

20. august 2018, 22:41
Roosiaia vastuvõtul esinenud ansambli Catapulta liige: igaüks tahaks presidendile oma muusikat mängida
7. märts 2015, 07:00
Apoliitiline eestivene bänd Junk Riot ahmib inspiratsiooni elust: seks, kurbus ja tülikad naabrid

6 KOMMENTAARI

e
eestlane 13. oktoober 2018, 19:31
sibulatel tabletid jälle võtmata,mingu ravile
e
Eestlane 13. oktoober 2018, 13:06
Mina kuulan, kuttidel on läbi aastate olnud väga hea vaib ja eriti tuleb see välja laivides. In the end muusika ei oma keelt. Kuulan ka prantsuse ja hispaania räppi, sest flow ja sünergia annavad kogu sōnumi kenasti edasi.
Loe kõiki (6)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee