Inimesed

„See oli alles midagi...“ Kanye Westi monoloog Valges Majas jättis isegi Trumpi sõnatuks (24)

Toimetas Greete Kõrvits, 11. oktoober 2018, 21:55
Kanye Westi sürreaalne kõne lõi isegi president Trumpi pahviksFoto: Vida Press
Räppar Kanye West, kes on viimasel ajal end suure president Trumpi fännina näidanud, kutsuti Valgesse Majja presidendiga vestlema. Ootamatu tiraad, mis vahepeal pea seosetuks muutus, jahmatas isegi meelelahutusmaailmas palju näinud presidenti.

„See oli alles midagi... See oli tõepoolest midagi,“ kostis Trump pärast Westi monoloogi lõppu. 10 minutit kestnud roppustega täidetud kõne jooksul rääkis räppar muu hulgas, kuidas tal diagnoositi ekslikult bipolaarne häire, kui ebatavaliselt kõrge on ta intelligents ning et tal on magamatusest tingitud varane dementsus. „10 aasta pärast ei pruugi ma äkki enam oma poja nimegi mäletada!“ ahastas muusik.

Lisaks avaldas ta ülevoolavalt toetust presidendile ning kinnitas, et 2020. aasta valimistel ta austusest Trumpi vastu temaga ei konkureeri, kuid 2024. aastal mõtleb kandideerimisele küll. „Ta poleks eales arvanud, et selline hull ema****uja nagu Kanye West võiks teda toetada!“ sõnas West Ovaalkabinetti kogunenud reporterite ja kuulajate ees.

Räppar tutvustas presidendile ka oma leiutist - uutmoodi lennukit, mis lendavat vesiniku jõul. Kanye arvates peaks selline olema tuleviku Air Force One ehk presidendi lennuk.

Kanye tutvustab presidendile uutmoodi lennuki prototüüpiFoto: Reuters/Scanpix

Põgusalt rääkis West ka kriminaalkaristusi puudutavast seadusandlusest - teema, mille raames president Trump ta üldse Valgesse Majja kutsus. Kanye sõnul peab USA karmi läbiotsimis- ja vangistuspoliitika asemel „keskenduma armastusele“.

Samal teemal

10. juuli 2019, 12:45
Kanye Westi ketsid on väärt miljard dollarit
15. detsember 2018, 14:00
Kanye: Drake ja Kylie Jenneri peika ähvardavad mind
23. oktoober 2018, 20:20
Kim Kardashian selgitas, miks teda ei häiri, et ta abikaasa Kanye West Donald Trumpi toetab
30. september 2018, 15:49
Kanye West muutis nime

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee