Inimesed

Printsess Eugenie abiellumine täna tõstab taas esiplaanile tema skandaalse ema Fergie

Prints Andrew soov: minu tütre pulm olgu sama uhke kui prints Harryl ja Meghanil! (6)

Triin Tael, 11. oktoober 2018 21:07
KIHLUSPORTREE: Printsess Eugenie ja Jack Brooksbank on koos olnud üle seitsme aasta. Saatuslik kohtumine leidis aset 2010. aastal Šveitsi suusakuurordis tänu ühistele sõpradele. Pärast abiellumist jääb Eugenie'le kuninglik tiitel alles, kuid ta võib võtta Jacki perekonnanime. Foto: VIDA PRESS
Täna kõlavad pulmakellad Elizabeth II keskmise poja Andrew' nooremale tütrele printsess Eugenie'le. Kuigi printsessi kuulsust ei anna tema onupoegade Williami ja Harryga võrreldagi, tahab temagi oma pulmadest ülerahvalikku pidu teha. Kuid kuningakoja meelehärmiks on üle pika aja taas areenil tema skandaalne ema Fergie. 

Yorki printsess Eugenie (28) teatas jaanuaris, et on kihlunud oma kallima, tekiilaärimees Jack Brooksbankiga (32). Briti troonipärimisjärjekorras oma vanema õe Beatrice'i (30) järel üheksandat kohta hoidev Eugenie on Jackiga koos olnud üle seitsme aasta. Neid viisid kokku ühised sõbrad ning saatuslik kohtumine leidis aset 2010. aastal suusapuhkusel Šveitsis Verbier's, kus Jack toona töötas.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.03.2019
KUUM KÕMU: prints Andrew on eksnaisega jälle koos?
24.10.2018
Printsess Beatrice semmib multimiljonäriga
15.09.2018
Printsess Eugenie rikkus oma õhtuse pulmakleidiga kuningakoja traditsiooni
15.09.2018
Prints Philip poseeris üle 26 aasta eksminiaga üheskoos