Inimesed

HOMMIKUSÖÖK STAARIGA

VIDEOINTERVJUU | Kaja Kallas: oma vanemate pealt ütlen, et hea suhte saladus on, et emale on kõige olulisem isa ja isale ema (59)

Anu Saagim, 12. oktoober 2018 00:01

„Kui sa oled kellegagi koos olnud üle kahe aasta, siis see on üsna normaalne aeg, et abielluda,” ütleb poliitik Kaja Kallas (41). Nimelt sõudis ta oma kaasa, investeerimispankur Arvo Hallikuga septembris abieluranda. „Siis, kui sa tahad abielluda nii, et oled endiselt ülepea armunud. Pealegi pole see teiste asi, millal kaks inimest tunnevad, et selleks on õige aeg.” Tutvusid nad aga juba aastal 2000.

Kui sa tahad saada ministriks või presidendiks, siis kraabitakse su kohta ju kõik välja. Sa oled kolm korda abielus olnud, sind lüüakse otsekohe risti.

Eks me kõik ju tahame, et armastus kestaks igavesti, aga kõigil ei lähe nii hästi. Minu vanemad (Siim ja Kristi Kallas – toim) on olnud abielus 46 aastat.

Kuidas sa pole suutnud nendest eeskuju võtta?

Olen püüdnud, aga on teisiti läinud. Mis see valik siis on? Olla mittetoimivas suhtes? Äkki sealt tulebki see frustratsioon, mida teiste peal anonüümsetes kommentaarides välja elada. Mina olen vähemalt alati aus olnud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.04.2019
Kaja Kallas perelisast: vastavaid vestlusi on kodus aeg-ajalt olnud
05.12.2018
HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Endisel seltskonnastaaril Gerli Rosenfeldil uus uhke amet, mis viib keele alla
28.11.2018
VIDEOINTERVJUU | Kerli Kõiv: „Olen elus esimest korda vallaline ja mulle hullult meeldib!“
27.11.2018
HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Haavatud jumalanna õpetab, kuidas muutuda iseenda parimaks versiooniks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee