Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Äkki sellepärast meeldivadki meestele suured rinnad, sest see näitab, et naisel on kergem rinda lapsele suhu panna? (103)

Helen Kõpp, 20. oktoober 2018, 12:00
Helen ja Carmen Foto: Erakogu

Hakkasin jälgima Carmeni und ning märkasin, et ega ta ei magagi suurt. Mõni päev jälle magas, kui ta oli autos või vankris. Mulle endale sellest ei piisanud, sest ma olin ikkagi väsinud sellest, et ta öösel pikalt ei maga ega päeval ka eriti mitte.

Niisiis mõtlesin, et teen väikese uinaku niimoodi, et panen Carmeni omale selleks ajaks rinna otsa. Ehk siis annan voodis pikali olles talle rinda, lootes, et ta sööb aeglaselt, et saaksin ise sel ajal tukastada. Kuid muidugi selline uni, mille ajal Carmen minu kõrval viibib, ei ole teab mis sügav. Kõige parem oleks muidugi see, kui Carmen oma voodis pikutaks, aga ta ei tee seda kunagi. Ainult ööund magab ta oma voodis, sest kui ta magama jääb, tõstan ma ta tema voodisse. 

Magame koos lõunauinakut, minu rind tema suus

Seetõttu ei hakanud ma lootma sellele, et ma teda enda kõrvale rinnale tõstes magama suudan panna ning seejuures ka ise magada veel saan. Ma olen ka suhteliselt sundasendis Carmenile pikemalt rinda andes, kuna loodus pole mind just eriti rinnasuurusega õnnistanud. Seetõttu ma niimoodi oma pisikest rinda talle üritangi suhu toppida. See tähendab, et ma pean ka Carmeni endale väga lähedale tõmbama ning asendit muuta ei tohi, sest muidu ei püsi nibu Carmenil suus ning vaene laps ei saa tissi. Seetõttu ei ole ka minu uni, samal ajal, kui Carmenil rind suus on, väga sügav. Aga asi seegi! Nii me siis Carmeniga pikutasimegi ning ühel hetkel avastasin oma suureks üllatuseks, et Carmen jäigi magama! Ma olin väga imestunud. Nii ma saingi lausa paar tundi magada, sest kuni mina magasin, magas ka Carmen. Mingi hetk oli ta rinnast lahti lasknud, aga minu kõrval edasi pikutanud. Muidugi, ta ärkab sekundiga üles, kui mina veidigi eemale temast lähen. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12. jaanuar 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Oleksin Carmeni peaaegu haiglakoridoris sünnitanud, sest töötajad väitsid, et mu sünnitegevus veel ei käi
8. detsember 2018, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Laske arstidel, hoolimata nende vastuväidetest, alati oma veres vitamiinide taset kontrollida!
1. detsember 2018, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Lutt on lapsele halb? Carmen hakkab luti peale öökima
24. november 2018, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Carmeni isa oli see, kes aastaid lastest unistas ja rääkis, et tahaks kohe mitu tükki. Nüüd ei taha ta seda ühtegi!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee