Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Äkki sellepärast meeldivadki meestele suured rinnad, sest see näitab, et naisel on kergem rinda lapsele suhu panna? (103)

Helen Kõpp, 20. oktoober 2018, 12:00
Helen ja Carmen Foto: Erakogu
Hakkasin jälgima Carmeni und ning märkasin, et ega ta ei magagi suurt. Mõni päev jälle magas, kui ta oli autos või vankris. Mulle endale sellest ei piisanud, sest ma olin ikkagi väsinud sellest, et ta öösel pikalt ei maga ega päeval ka eriti mitte.

Niisiis mõtlesin, et teen väikese uinaku niimoodi, et panen Carmeni omale selleks ajaks rinna otsa. Ehk siis annan voodis pikali olles talle rinda, lootes, et ta sööb aeglaselt, et saaksin ise sel ajal tukastada. Kuid muidugi selline uni, mille ajal Carmen minu kõrval viibib, ei ole teab mis sügav. Kõige parem oleks muidugi see, kui Carmen oma voodis pikutaks, aga ta ei tee seda kunagi. Ainult ööund magab ta oma voodis, sest kui ta magama jääb, tõstan ma ta tema voodisse. 

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

12. jaanuar 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Oleksin Carmeni peaaegu haiglakoridoris sünnitanud, sest töötajad väitsid, et mu sünnitegevus veel ei käi
8. detsember 2018, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Laske arstidel, hoolimata nende vastuväidetest, alati oma veres vitamiinide taset kontrollida!
1. detsember 2018, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Lutt on lapsele halb? Carmen hakkab luti peale öökima
24. november 2018, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Carmeni isa oli see, kes aastaid lastest unistas ja rääkis, et tahaks kohe mitu tükki. Nüüd ei taha ta seda ühtegi!

103 KOMMENTAARI

m
Made 25. november 2018, 21:54
Laps pole süüdi mitte milleski, ärge teda mõnitage.
j
juga 24. oktoober 2018, 03:07
Ma ei saa hästi aru enam. Magistriõpe? Siis baka on juba olemas? See paneb nüüd küll Tartu Ülikooli ikka väga piinlikku seisu. Jutu järgi küll nagu oleks paar aastat linnas mingis õmbluskoolis käinud. Kui sedagi.
Loe kõiki (103)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee