Liina Ariadne Pedanik, Martti HallikFoto: Alar Truu
Ohtuleht.ee 10. oktoober 2018 09:39
"Te tahate, et me saaksime lapse. Nüüd mõtle, kui pahane sa enda vanemate peale oled, et nad sind siia ilma, Eestisse, sünnitasid," ütleb juutuuber Martti Hallik oma videoblogis kõigile jälgijatele, kui neil on oma kallima, lauljatar Ariadnega olnud just vestlus Eesti halva ilma teemal.

"Ma olen küll pahane oma ema peale. Miks sa ei võinud kaugemale minna?" küsib Martti, kuid tõdeb siis, et on tegelikult Eestis õnnelik, sest on siin leidnud Liina. "Aga kui ma mõtlen enda lapse peale, siis ma ei taha, et ta peaks seda tundma."

Tegelikult kaaluvad Martti ja Liina Ariadne tõesti perelisa, kuid esialgu siiski koerakese näol. "Vaatame nüüd ainult koeravideoid ja -pilte. Kirjutasin ka juba oma sõbrannale, kellel on beagle," paljastab Martti ühe koeratõu, keda nad sooviksid. Liina lisab, et tegelikult on nad läbi vaadanud ka kõik varjupaigad, kuid seal on pakkuda ainult suurt tõugu koeri. "Võtaksime varjupaigast, aga kuna oleme kogu aeg liikumises, ei saa me omale suurt koera võtta."

Nii paluvadki noored abi, et neile antaks nõu koeratõugude osas, kes neil endil ehk kahe silma vahele jäänud. Kriteeriume on kaks–  koer peaks sobima korterisse ning teda peaks olema lihtne endaga kaasa võtta.