Inimesed

VAHI VÄRKI! Kõige rohkem pileteid järgmisel suvel Riias toimuvale Ed Sheerani kontserdile on ostnud eestlased  (5)

Ohtuleht.ee, 9. oktoober 2018, 14:32
ED SHEERAN Foto: MARI LUUD
Septembri lõpus müüki tulnud Ed Sheerani järgmise suve tuur ÷ (Divide) on purustanud müügirekordeid kogu Euroopas. Ed Sheeran on ilmselgelt eestlaste seas ülipopulaarne artist, sest 12. juulil toimuvale Riia kontserdile on kõige rohkem pileteid ostetud just Eestist.

“Edmania ei paista lõppevat!” sõnab tuurikorraldaja Saksamaalt, kus müüdi neljale kontserdile 200 000 piletit vähem kui viie päevaga.

Samal teemal

Ed Sheerani ainus Baltikumi kontsert toimub Riias, Lucavsala saarel 12. juulil ning hetkeseisuga on kõige rohkem pileteid müüdud just eestlastele – kontserdikülastajaid Eestist on juba praegu sama palju kui elanikke terves Haapsalus! Samuti on välja müüdud mitmeid fännibusse, mis inimesed mugavalt kontserdile ja tagasi sõidutavad.

Piletite müügi algus jooksutas korralikult kokku ka Piletilevi kodulehe. Palju segadust tekitas süsteemitõrge, mis ei lasknud ostjatel naasta kaupmehe juurde ja seetõttu jäi inimestel mulje, et piletiraha küll maksti kuid piletit ei saadud. Pilet siiski süsteemis registreeriti ja keegi rahast ilma ei jäänud. 

2017. aasta mais alanud tuur on löönud piletimüügi rekordeid kogu maailmas. Järgmisel suvel esineb megastaar Sheeran erinevatel Euroopa festivalidel ning annab soolokontserte suurtel vabaõhulavadel ja staadionitel. Tuuri 12. osa saab alguse 24. mail Groupama staadionil Lyonis ning lõppeb kolme kontserdiga Chantry pargis, Ipswichis, oma kodumaakonnas Suffolkis 23.-25. augustil. 

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee