Tele

VIDEO | „Sotid selgeks“ täna: kas Võhma sotsiaalmajja jääbki alatiseks haisev kuivkäimla ja keldrisse voolav virtsavesi? 

Toimetas Terttu Jazepov, 9. oktoober 2018 11:38
"Sotid selgeks"Foto: TV3
Marek Lindmaa läheb oma saatega "Sotid selgeks" seekord appi Võhma sotsiaalmaja elanikele, kes ootavad juba kaks aastat, et vesi ja kanalisatsioon majja toodaks ning lõpuks ometi kaoks kuivkäimlatest leviv hais ning keldrisse voolav virtsavesi.

Saate poole pöördus Võhma sotsiaalmajas elav Toivo, kes kurtis, et majas leviv käimlahais ei lase elada ja olukorra eest vastutav vald ei võta midagi ette.

Juba 2015. aasta septembris lubas toonane Võhma linnapea, et maja renoveeritakse ja ühendatakse ühisveevärgi ja -kanalisatsiooniga, kuid lubaduseks on linnapea sõnad jäänudki. Toivol on maja olukorrast kahju, sest sellel majal on Võhmas ka kultuurilooline osa - kunagi olevat seal tegutsenud linna ainus bordell. Toivo oleks valmis ka ise ehitusele käed külge panema, kuid üürnikud ei tohi remonti teha.

Teises loos lahendab Marek linnaelanike probleemi Retke tee bussipeatusega, millel puudub põrand ja kus vihma korral saab bussi oodata ainult kummikutes.

„Sotid selgeks“ täna kell 20.00 TV3s!

Samal teemal

16.10.2018
TV3 VIDEO | „Sotid selgeks” läheb appi sõpruskonnale, kes ei suuda telesaates võidetud raha omavahel jagada
05.09.2018
LIGIMESEARMASTUS: Eesti inimesed soovivad aidata „Sotid selgeks“ saates olnud võlgades prouat
04.09.2018
„Sotid selgeks“ täna: mida teha, kui sinu nime alt on laenu võetud?