Inimesed

Airi Vipulkumar Kansar surrogaatemadusest: kurb, et inimhingedega äritsemine tänapäeval nii moekas ja üllas on (164)

Toimetas Terttu Jazepov, 8. oktoober 2018 22:02
Airi Vipulkumar KansarFoto: Stanislav Moshkov
"Emana on mul väga raske mõista seda "beebide äri". Minu jaoks on lapseootus ja lapse sünd püha, midagi imeilusat ja võimsat, ning ma näen igapäevaselt, kuidas me lapsega (lastega) teineteist vajame ja armastusega seotud oleme," jagab Airi Vipulkumar Kansar sotsiaalmeedias oma mõtteid surrogaatemadusest.

"Tean, et surrogaatemadus on juba ammu olnud, aga et seda niimoodi ülistatakse jääb mulle arusaamatuks ja teeb kurvaks. Vaesuse nimel tehakse kõiksugu asju, aga et inimhingedega äritsemine nii moekas ja üllas tegu tänapäeval on, on kurb. Saan aru, kui adopteeritakse laps, kes on juba olemas ja mingil saatuslikul põhjusel vanematest ilma jäänud ning ta saab taas tunda armastavat ja hoolivat kodu ning hoolitsust, aga tellitakse beebi... Oeh," kirjutab viie lapse ema postituses.

Vipulkumar Kansar selgitab ka kommentaarides, et mõtles postitusega, et ei kujuta iial oma last ära andmas. "Emana ei suuda ma aru saada sellest, kuidas ma kannan last oma kehas, tunnetades teda 9 kuud ja lõpuks see esmakohtumine - see side on nii tugev, et ma ei kujuta ennast iial ette last raha eest ära andmas."

Samal teemal

12.10.2019
FOTO | Airi Vipulkumar Kansar sattus EMOsse: valu ei kadunud ja hullem oli liikuda
13.04.2019
Surrogaatema pole iniminkubaator, vaid kolmas lapsevanem
11.10.2018
VIDEO | Madison asendusemadusest: inimkaubanduses osalejaid tuleb karistada
26.04.2018
Viienda lapse ilmale toonud Airi Vipulkumar Kansar: olin valmis juba kiirabiautos sünnitama