Tele

„Elavate surnute“ täht suri vähki 

Ohtuleht.ee, 8. oktoober 2018 12:44
Scott Wilson 2017. aastal. Foto: VIDA PRESS
76 aasta vanuses suri vähki telesarja "Elavad surnud" ("The Walking Dead") täht Scott Wilson.

Wilson kehastas Robert Kirkmani koomiksi ekraniseeringus süvausklikku ja rahumeelset loomaarsti Hershel Greene'i.

Samal teemal

Uudis vanameistri surmast saabus vaid mõned tunnid pärast seda, kui "Elavate surnute" stsenarist Angela Kang teatas, et nii Wilson kui ka näitlejad Jon Bernthal ja Sonequa Martin-Green naasevad uuel hooajal sarja (kuigi nende tegelaskujud on surnud). Hollywood Reporteri teatel jõudis Wilson vähemalt osa uuest materjalist ära filmida. "Puhka paradiisis, Scott. Me armastame sind!" seisab seriaalikaaslaste järelehüüdes. 

1942. aastal Georgia osariigi väikelinnas sündinud Wilsoni läbilöögiaastaks kujunes 1967, mil ta mängis kahes menukas filmis mõrvas kahtlustatud meest - need olid "Öö kuumuses" ja "Külmavereliselt". Elu jooksul jõudis Scott kaasa lüüa umbes poolesajas linateoses, nende seas "Suures Gatsbys" (kus Wilson kehastas armukadedat remonditöökojaomanikku, kes tapab nii Gatsby kui ka enda), "Surmamõistetus" ("Dead Man Walking") ja "Pearl Harboris". 

"Elavate surnute" meeskonnaga ühines Wilson 2001. aastal seriaali teise hooaja algul. Krimisarjas "CSI" kehastas ta kasiinomogul Sam Brauni, samuti oli tal peaosa Netflixi sarjas "The OA". 

Samal teemal

16.10.2018
Netflixi uus õudussari võib põhjustada minestamist ja hirmuunenägusid
31.05.2018
Kas 41aastane Diane Kruger saab „Elavate surnute“ tähega lapse?
30.05.2018
Pommuudis: "Elavate surnute" täht Andrew Lincoln lahkub sarjast
23.10.2017
Seitse hetke, mida enne sarja „Elavad surnud“ kaheksandat hooaega meenutada