Tele

BLOGI, GALERII JA VIDEOD | „Su nägu kõlab tuttavalt“ kuldse hooaja esimese saate võitis Sepo Seeman! (68)

Televeeb, 7. oktoober 2018 22:09
Marta Laan - NettaFoto: Robin Roots
Populaarne meelelahutussaade „Su nägu kõlab tuttavalt“ tõi täna õhtul ekraanile kuldse hooaja esimese osa, mille võitis Sepo Seeman Güntherina! Lava vallutas läbi aegade kõige vingem koosseis – imekaunis Liis Lemsalu, legendaarne Tanel Padar, võluv Saara Kadak, humoorikas Sepo Seeman, armastatud Nele-Liis Vaiksoo, sarmikas Ott Lepland, särav Marta Laan ja alati rõõmsameelne Lauri Liiv.  

Kui esimeses saates kehastusid näitlejad-lauljad kehastama erinevaid artiste, nende seas Netta, Tarkan, Sünne Valtri, Liis Lemsalu, Uudo Sepp, Günther, Jedward ja Billy Idol, siis teises saates tuuakse lavale veel säravamad ja humoorikamad esitused. Ott Lepland kehastub Panjabi MC-ks, Nele-Liis Vaiksoo Estiniks, Tanel Padar teeb Silent Circlet, Saara Kadak D Gäni ja Sepo Seeman Mart Helmet, Mart Laan kehastub Whitney Houstoniks ja Lauri Liiv Ilves Sistersiks. Liis Lemsalust saab Eleni Foureira.  

Tabeliseisu juhib hetkel Sepo Seeman 55 punktiga, kelle kannul on kohe Ott Lepland 54 punktiga, neile järgneb Saara Kadak 39 punktiga ja kannul on kohe Liis 33 punktiga. Lauri, Nele-Liis, Marta ja Tanel valmistuvad tabeliseisu pea peale pöörama.

Vaata järgi esimese saate etteasteid: 

Ott Lepland – Uudo Sepp „Võitmatu“Liis Lemsalu – Sünne Valtri (Patune Pool) „Tahan ma“

Saara Kadak – Liis Lemsalu „Püüab meid“Tanel Padar – Billy Idol „White Wedding“

Marta Laan – Netta „Toy“


Lauri Liiv – Tarkan „Kiss Kiss“


Sepo Seeman – Günther "Ding Dong Song”

Nele-Liis Vaiksoo – Jedward „Lipstick“

22:22

Ja ongi kuldse hooaja esimene saade läbi! Loodame, et järgmine tuleb veel meeleolukam.

22:20

Järgmises saates parodeeritakse: Tanel - Silent Circle, Marta - Whitney Huston, Nele-Liis - Estin, Lauri - The Ilves Sisters, Liis - Eleni Foureira, Saara - D Gän, Ott - Panjabi MC, Sepo - Mart Helme

22:09

Ja saate võitis SEPO SEEMAN!

Sepo Seeman - Günther (Robin Roots)
22:08

Ja konkurentide punktid: Marta annab 5 punkti - Sepole, Lauri annab punktid Sepole, Liis annab punktid Saarale, Saara Liisile, Sepo Otile (et ei peaks uuesti lavale minema), Ott Saarale, Nele-Liis Sepole, Tanel Otile.

22:04

Andruse punktid:
4 - Tanel
5 - Nele-Liis
6 - Lauri
7 - Saara
8 - Liis
9 - Marta
10 - Ott
12 - Sepo

22:03

Valteri punktid:
4 - Tanel
5  - Liis
6 - Lauri
7 - Saara
8 - Sepo
9 - Marta
10 - Nele-Liis
12 - Ott

22:01

Tanja punktid: 
4 - Marta
5 - Tanel
6 - Liis
7 - Nele-Liis
8 - Sepo
9 - Lauri
10 - Saara
12 - Ott

21:59

Olavi punktid: 
4 - Marta
5  - Saara
6 - Nele-Liis
7 - Tanel Padar
8 - Lauri
9 - Liis
10 - Ott
12  - Sepo 

21:57

Aeg hindamiseks!

21:40

Valter: mulle väga meeldib see, et muusika- ja meelelahutusmaailmas sa õpid iga päev midagi uut. Oli täitsa meeldiv üllatus.

21:40

Tanja: mulle ikka väga meeldis. Hästi imelik külgetõmbejõud toimus. Laval toimusid muud asjad, aga vaatasin ainult sind. Kuidagi toimis väga hästi. 

21:39

Olav: Billy Idoli moodi sa nägid muidugi välja täitsa kõvasti. Kui sa esitasid, siis oma näogrimasse tegid ka nagu tema. 

21:38

Andrus: mul on hea meel, et sa julgesid tulla veel kaheksaks-üheksaks numbriks end otsima, avama ja uurima. Väga hea oli Billy Idol, aga see on üldiselt su enda ampluaa.

21:36

Billy Idol ei ole mu meelest Padarile ei vokaalilt ega välimuselt mingisugune väljakutse.

Tanel Padar - Billy Idol (Robin Roots)
21:32

Tanel Padar kehastub Billy Idoliks, kelle imidž rokkarile juba noorena meeldis.

21:21

Tanja: energia, millega laval keksisite, oli täiesti olemas. Lugu on nagu on, koreograafia on ka nagu on, aga energia jõudis minuni kohale. Jõuluetendustele võiks teid tellida lastele.

21:20

Olav: seekord pole üldse mul muret, sest ma olen seda numbrit esimest reast vaadanud ja see oli täpselt samasugune pöörane ja hullumeelne. Lahe, et kaks daami panid nii, nagu torust tuli.

21:20

Andrus: sa pole viie aastaga üldse vanemaks jäänud. Tore, et oled jälle meiega. Punktide panemine osutub täiesti mõttetuks. Oled fantastiline.

21:19

Valter: ikka räägitakse, et naisterahvastel on mehi palju raskem teha, aga see pole üldse tõsi, te olite väga testosterooni täis.

21:19

21:17

Hanna-Liina Võsa tuli aitas hädast välja!

Nele-Liis Vaiksoo - Jedward (Robin Roots)
21:14

Nele-Liis parodeerib kaksikutest Jedwardeid. Küsimus on, kes tuleb teeb teist kaksikut?

21:13
21:12

Olav: mul oli imeline võimalus kevadel Uudot iga päev kevadel näha, olin superstaarisaate stsenarist. Kui liftist alla tulid, siis see oli täpselt algusaegade Uudo. Väga super number, said täpselt pihta!

21:11

Andrus: oi, sa Ott, oled pätt! Sa oled Sepo õpilane, kui tema läheb ükskord manalateele, siis see koht ei jää täitmata. Su sees on nii palju, sa meenutad mulle seda "Transformerite" filmi. Auto moondub jubedaks Uudo Sepaks.

21:10
Keit Paju

Tanja: no see Võitmatu oli täiesti võimatu, ikka mõnuga panid üle, aga tundsid sellest ilmselt sellest rõõmu. Vokaal oli väga täpne! Mu lapse lemmikumänguasja nimi on muideks Uudo.

21:09

Uudod!

Ott Lepland - Uudo Sepp (Robin Roots)
21:08
Keit Paju

21:06

Uudo istub publikus ja lihtsalt naerab nutta!

21:06

Uskumatu, aga no täiesti Uudo Sepp, nii vokaal kui maneerid!

Ott Lepland - Uudo Sepp (Robin Roots)
21:02

Superstaari-Ott parodeerib hooaja esimeses saates superstaarisaate viimase hooaja võitjat Uudo Seppa.

20:53

20:51

Andrus: mul on kuradi hea meel, et sa siin oled jälle. Kes ootab jaanipäeva, kes laulupidu, aga sina oled minu jõuluvana.

20:51

Valter: mina olen Tanjaga nõus, ma olen siiani arvanud, et tegemist on naljasaatega, aga tulid sina ja tegid midagi nii puhast, siirast ja rikkumatut. See on täiesti teine tase.

20:50

Tanja: ma olen väga sillas, et sa olid üldse tulema siia saatesse. Mida sa teed väikeste vahenditega, eriti meeldis see igatsev pilk. Eriti mulle meeldisid paar kohta, esiteks, kus sa olid ukse najal teine, siis kui sind ei võetud sinna voodisse ja jäid igatseva pilguga vaatama. Ma annan sulle pärast kalli, sa oled selle ära teeninud.

20:48

Olav: esimest korda ma vaatan selle saate ajaloos, et sa oled päris ilus poiss. Vuntsid sobivad sulle. Juba kõikidest nendest hooaegadest ma tean, et põnevaks läheb siis, kui meie jutt lõpeb ära ja sina sõna saad. Harukordne oli see, et sul olid sõnad peas. Oli sinu poolt ikkagi väga vinge number! 

20:47

Huvitav, kas EKRE peab laval toimuvat homopropogandaks või just iibe tõstmiseks vajalikuks reklaamiks.

20:46

No on ikka jube küll.

Sepo Seeman - Günther (Robin Roots)
20:44

Lavale tuleb komöödiaekspert Sepo Seeman, kes teeb järgi jubedat pornomuusikut Güntherit.

20:40

20:40

Valter: ma arvan, et keegi ei kahtle, et ma olen Liisi muusika ekspert ja saan öelda, et see oli tõesti väga täpne, nii füüsiliselt kui vokaalselt, aga poole pealt ma hakkasin isegi uskuma, et su isa on jalgpallur.

20:39

Tanja: mulle meeldis see kuidas sa tegid, see falseti osa oli väga sarnane. Ma mõtlesin, et kas siin tuleb see väga ära tuntav vibra, aga tal selles loos seda väga polegi. Mulle meeldisid need detailid. Mulle meeldis, et esinemine oli paroodia ja tehtud huumoriga. 

20:38

Olav: oli raske ülesanne ja pean nõustuma Andrusega, et Liis on laval hästi siiras ja vaba, või on see suur professionaalsus. Selles mõttes sa üritasid tema erinevaid nippe võimendada nii ja naa. Ma ei tea, kumba teist eelistada, Liisi vist enne. Aga sa oled pretty close!

20:37

Andrus: raske ülesanne, sest kõige keerulisem on see, et ma ei ole näinud teist inimest, kes tunneks end oma kestas nii loomulikult ja sinna juurde lisada autentne vokaal. 

20:36
20:34

Peab tunnistama, et Saara näeb tõesti Liisi moodi välja! Ja need kummikinnastega taustatantsijad! 

Saara Kadak - Liis Lemsalu (Robin Roots)
20:33

Järgmisena parodeerib Saara Kadak Liis Lemsalu, kes eelmise esinejana kõike seda pealt näeb. 

20:31
Keit Paju

20:19

Tanja: žestikuleerimine oli väga sarnane. Vibrat on raske ära petta, sul on see nii tuntav ja tuli vahel läbi, seda on raske peita. Jah, jäid mulle silma ja jah, lähme õhtul välja. 

20:18

Olav: käisin suvel nende kontserdil, täitsa meeldis, sain aru, miks nad popid on. Lauldakse hästi, nähakse hea välja ja mingi sell karjub, et käed püsti. Ainuke mure oli mul see, kas sul see büst ära ei kuku. See oli ainukene mure, ülejäänu oli perfektne.

20:17

Andrus: sa tegid seda kõike nii rõõmuga, sisseelamisega, sa leidsid enda Patuse Poole üles. Mina käin ka jälle Statoilis ja tahan ka kabanossi ja räime tomatis. On mingi selline vajadus. Aga, tegid ära, aitab küll.

20:17

Valter: kui mõni bänd lõpetab tegevuse, läheb paarkümmend aastat edasi ja hakatakse tegema tribüütbände. Aga ma näen, et Eesti on kannatanud juba liiga kaua ja aeg on teil see asi üles võtta.

20:15

Liisi hääle tämber on täiesti erinev Sünne omast, aga ta ilmselgelt pingutab väga, et madalalt laulda. 

20:14
Keit Paju

Sünne istub ise ka publiku seas ja temale tundub laval toimuv täiega nalja tegevat.

20:14
Keit Paju

Liis sai ikka oma Edvini ka kaasa!

(Robin Roots)
20:11

Kas kellelgi on ka tunne, et Sünne Valtri hääl on lihtsalt Anne Veski hääle koopia?

20:11
Keit Paju
20:08

Olav: mulle meeldis hullupööra, ma olen sellise muusika fänn. Eks ta selline vahva sell ole, kui niimoodi tantsib ja laulab ja sina keerasid veel üle võlli ka. 

20:07

Andrus: ma ei oleks arvanud, et sinus selline türgi temperament on. Kui niimoodi jätkad, võid omale haaremi kokku panna. Türgikeelne hääldus oli ka täpne. Mul nii hea meel pagulaste pärast, kui tulevad Türgist, on neil omakeelne meelelahutus siin olemas.

20:07

Valter: helistad nüüd Sven Lõhmusele ja teete lõpuks Black Velvetile mõne tempoga loo. See on sinu trump, sellega võidate!

20:06

Tanja: koreograafia areng on olnud võimas! Aga õppisid õiged sõnad ka ära, kui see lugu oli popp, siis meie laulsime kõik seda lugu suvaliselt. See veider tantsuoskus sulle sobis.

20:05

Ma ei saa midagi parata, aga mina näen Lauri Liivis nüüd igavesti Savisaart.  Aga Liiv tundub seal laval võimlemist nautivat.

Lauri Liiv - Tarkan (Robin Roots)
20:02

Lauri Liiv toob lavale Türgi imalat poppmuusikat. Eks ole näha, kuidas ta türgi keele selgeks sai.

19:57

19:56
19:47

Andrus: šikk ja väga professionaalselt tehtud laul. Ta on väga tugev laulja. Sa laulad need laulud eestlaste südametesse! Parem kui originaal minu arust.

19:47

Valter: kaks asja, mis mul pähe tulid, esiteks, ma olen väga õnnelik mees, sest kodus sellist kaagutamist ei kuule ma mitte kunagi. Marta: VALETAB! Valter: vaatan sind ja mõtlen, et mis naistel need dieedid ja värgid...nii sobib ka!

19:46

Tanja: sa olid väga sarnane, eriti nendes aeglastes vahekohtades. Mulle väga meeldib su nägu, sul tuleb see roll väga hästi välja. See Netta nägu on nii sinulik!

19:45

Olav arvas, et tegu oli laheda avanumbriga ning ei suuda ära imestada, kuidas selline lugu küll Eurovisioni võitis.

19:44

Selle loo sõnum oleks pidanud olema "ärge sööge kana!"

(Robin Roots)
19:43

Marta väljanägemine on...huvitav. Aga päris Netta ta küll välja ei näe. 

(Robin Roots)
19:43

Valter vaatab kuidas ta pruut laval hullu paneb ja lihtsalt naerab!

19:42

Ausalt öeldes, nüüd, seitsmendal hooajal, on see lifti-teema päris ära tüüdanud.

19:40

Marta nendib, et tegelikult ei ole seda lugu üldse lihtne laulda. Eks ole näha, kuidas tal kana tegemine välja tuleb. Andrus imestab, et selline lugu Eurovisioni võitis. Imestan minagi, ikka veel!

19:38

Esimesena astub lavale Marta Laan, kes kehastab selle aasta Eurovisioni-võitjat Nettat. 

19:37

Sepo näeb täna eriti....huvitav välja.

(TV3)

19:36

Tänane külaliskohtunik, eelmise hooaja võitja Valter Soosalu arvab, et tema enam SNKT-d kaasa ei teeks. Sest Märt arvas, et teised on paremad.

19:25

Ei saa sügis saabuda ilma paroodiasaateta "Su nägu kõlab tuttavalt". Kuldne hooaeg, mis toob lavale meelt lahutama juba SNKT veteranid, alustab kohe-kohe!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee