Tele

"Kuni mägi meid lahutab" lõppes abieluettepanekuga! Veikko: otsus sündis spontaanselt, sõrmus sai sõrme alles kodus 

Terttu Jazepov, 10. oktoober 2018 20:59
Veikko ja TriinaFoto: TV3
Teleprojekti "Kuni mägi meid lahutab" kolm paari on nüüdseks tipud vallutanud ning suhetesse selgust saanud. Vahva üllatusena tehti ühele osalejale saate lõpus ka abieluettepanek.

"Ettepanek sai tehtud Tulliti järvel paadiga sõites, koht oli väga ilus ja otsus sündis hetke ajel. Kihlasõrmust mul loomulikult kaasas polnud ja see sai sõrme kodus," lausub Veikko, kes kosis elukaaslast Triinat.

Abieluettepanek paadisõidul Foto: Kaader saatest

Samal teemal

"Ma armastan Triinat väga, kuid ettepanekut ma eelnevalt plaaneerinud ei olnud. Abieluettepaneku tegemiseks on vaja romantilist kohta ja head aurat. Ma ei teadnud ette, mis meid Aafrikas ees ootab, kuid antud hetk sobis selleks väga hästi," räägib mees, et kuigi oli abiellumisele eelnevalt mõelnud, siis midagi konkreetset ta planeerinud ei olnud.

Triinale tuli ettepanek üllatusena. "Midagi sellist ei osanud ma oodata ja pigem võttis see esialgu sõnatuks. Kui Veikko seda meie öise seikluse ajal mootorratastel Arusha linnas uuesti kordas, tundus see hoopis tõelisem ja meile iseloomulikum. Alles siis jõudis kohale, et vist ta mõtlebki seda tõsiselt," sõnab ta.

"Eks vahel on selline teema küll jutuks olnud, kuid üldiselt pole ma seda eriti tõsiselt võtnud. Oleme mõlemad abielus olnud ja pigem olnud arvamusel, et tähtis on hea suhe, abielutunnistus ei pane kedagi teineteist armastama. Hetkel me abielus pole, kuid pulmi siiski planeerime ja need peaks toimuma järgmisel suvel," avaldab Triina.

Samal teemal

12.08.2018
Helen Kõpp: kui „Kuni mägi meid lahutab“ on päriselt tõsielul põhinev, on see paaridele suurepärane katsumus
10.08.2018
Saates „Kuni mägi meid lahutab“ osalev Cathlin: Ramo lootis, et tõus Kilimanjarole aitab mul suureks kasvada
05.08.2018
Kuidas meeldis? Kolm paari läksid Kilimanjarole suhteprobleeme lahendama
05.08.2018
„Mäe nõlval turnimine lähendas meid ikka päris palju. Võiks öelda, et praegu oleme enda suhteprobleemid ületanud.“