Saund

KUULA | Eesti piiridest välja murdnud Wateva avaldas uue singli 

Toimetas Terttu Jazepov, 5. oktoober 2018 15:48
WatevaFoto: Promomaterjal
Eestis ja välismaal laineid lööv kõrge lennuga elektroonilise muusika duo Wateva avaldas uue singli “Ping Pong Party”. Lugu anti välja Inglismaa plaadifirma NoCopyrightSounds alt ning on saadaval kõikides digitaalsetes platvormides.

Wateva on kaheliikmeline elektrooniline koosseis, kuhu kuuluvad produtsendid ja muusikud Hugo Martin Maasikas (Whogaux) ja Kris Evan Säde (Futuristik). Olgugi, et kollektiiv tähistas suvel alles esimest tegutsemisaastat, on neil ette näidata kümned miljonid kuulamised erinevates muusikaplatvormides, esinemised nimekatel festivalidel ja koostöö maineka NoCopyRightSounds plaadifirmaga.

Samal teemal

““Ping Pong Party” on üks kahest loost, mis Los Angeleses kirjutasime. USA õhkkond ilmselt inspireeris meid veidi rajumat bängerit tegema. Idee oli teha midagi paroodilist ja lauatennis (ingl k. ping pong) tundus täpselt parajalt jabur,” räägib Kris Evan Säde.

Tegemist on Wateva kolmanda singliga, mille duo legendaarse Londoni plaadifirma alt välja andis. “Koostöö NCS'iga sai alguse Hugo Cartooni aegadest. Mina sain jala ukse vahele, kui tegin Futuristiku alt remiksi Cartooni loost “Immortality”,” räägib Säde, kuidas jõudsid kaks Eesti muusikut välismaa plaadifirmani, millel on ainuüksi YouTube’is 18 miljonit järgijat. Lisaks on koostööd tehtud Berliini plaadifirmaga Selected ja Amsterdamist alguse saanud Faded Records'iga.

Pärast tegusat suvehooaega plaanivad Wateva liikmed talvel mõneks ajaks tagasi Los Angelesse kolida. Enne seda astub elektrooniline duo üles 6. oktoobril Tallinnas, klubi Hollywood 25. sünnipäeval ning 3. novembril Saku Suurhallis, MyHits Awardsil.

Samal teemal

05.04.2019
Rahvusvahelise lennuga eesti duo Wateva: aasta teises pooles on midagi suurt oodata!
26.03.2019
KUULA! Elektroonilise muusika duo Wateva uuel singlil teeb kaasa Elina Born
10.07.2018
Välismaal laineid lööv WATEVA annab täna Tallinnas selle suve ainukese kontserdi