Anu SaagimFoto: Robin Roots
Ohtuleht.ee 5. oktoober 2018 17:37
"Ma sain tõesti kreepsu intervjuud oodates. Mu süda peksab sees, üks väike pits konjakit kuluks hetkel marjaks ära. Mõtlen nüüd, kas avalikustan selle või mitte," alustas oma intervjuud Raadio 2 saates "Bert Järvet" Anu Saagim.

"On üks suur projekt, millest oleksin saates rääkinud. Planeerisime seda kolme väga seksika naisterahvaga ning oleme selleks valmistunud kuid. Mul käib pea ringi ja pean mõtlema, kas jätan projekti üldse katki, teeme selle kahe naisega või võtame kellegi uue. Tal puges jänes püksi," sõnab Saagim.

Anu luges eetris kirja ette, kuid nimesid ei nimetanud. "Las siis inimesed arvavad, kes meile vee peale tõmbas. Projekt pidi paari nädala pärast algama ja viimased proovid on käimas," selgitas ta enne kirja.

"Kuulge tüdrukud, see on minu jaoks väga keeruline kiri ja ma vabandan juba ette. Kindlasti saate minu peale ka mõneks ajaks pahaseks. Olen juba mõni aeg tundnud, et ma lihtsalt ei ole nii suureks avalikuks projektiks valmis. Ma lihtsalt ei julge nii suure rahva ees end vaimselt alasti võtta. See hirmutab mind ja ma ei ole hetkel valmis kaasa lööma. Ma tean, et see on väga ebaprofessionaalne." Küll aga lubas salapärane naine täieliku vastutuse võtta ning ise teemat kommenteerida.

Saagimi sõnul pidi projektis osalema kolm väga seksapiilset ja kaunist naisterahvast. "Üks nendest olin mina, teine aasta ema Liina Pulges ning kolmas naisterahvas. Olime kõik erinevatest kategooriatest: üks oli elukogenud nagu mina, teine oli aasta ema, kellel on neli last. Kolmas oli noor, aga täis kohutavat elujõudu, tuld ja metsikut seksapiilsust. Olime eri nurkadest naised, kes oleks kokku saades lahvatanud leegi," on Anu kurb, et seda ei juhtunud.

"Nagu saan aru, inimene lihtsalt lõi põnnama, aga selle naisterahva puhul jääb see mulle täiesti arusaamatuks, sest ta on olnud üks kõige julgemaid. Teda on tihti nimetatud ka Anu Saagimi klooniks, nooremaks versiooniks," vihjab Saagim, kellega võiks tegu olla.