Inimesed

Victoria Beckham: ma ei olnud koolis populaarne tüdruk (1)

Ohtuleht.ee, 7. oktoober 2018, 12:00
Foto: Pixelformula/SIPA/Scanpix
Edukaks moeloojaks saanud Spice Girlsi lauljatar Victoria Beckham innustab noori oma unistustel sabast kinni krahmama. "Kunagi pole võimalik liiga suurelt unistada!"

Beckham andis oma moemärgi kümnenda sünnipäeva puhul ajakirjale Glamour intervjuu, kus tunnistas, et tema pöörane menu tuli tegelikult ootamatult.

Samal teemal

"Ma polnud koolis populaarne tüdruk ja mul ei tulnud mitte miski hõlpsasti välja," avameelitses 44aastane disainer ja nelja lapse ema. Victoria sõnul pidi ta alatasa kuulma vastuseks kategoorilist "ei'd". "Kui mina juba läbi lõin, siis võib ükskõik kes sellega hakkama saada," kinnitab ta.

Victoria manitseb noori oma olemusele truuks jääma. "Olen öelnud seda sestsaadik, kui olin noor ja Spice Girlsis: inimene võib vabalt isemoodi olla ja kui sulle öeldakse ei, ütle sina: "Aga tegelikult hoopis jah!" Tegutse edasi ja usu endasse."

Victoria oli Spice Girlsis kõige nõrgem laulja. Kui ta otsustas moega tegelema hakata, ei uskunud enamik inimesi, et ta võiks suuta läbi lüüa - Victorial polnud ju moeharidust. 

Beckham soovitab kõvasti tööd rabada ning ümbritseda end õigete inimestega. "Mina olen endiselt nii elevil - ma armastan oma tööd."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee