Brigitte Susanne HuntFoto: Jörgen Norkroos
Ohtuleht.ee 3. oktoober 2018 10:40
Liina Ariadne Pedanik ja Martti Hallik kutsusid oma YouTube'i kanalisse külla Brigitte Susanne Hundi koos oma kallima Ron Nõmmega. Eluliste teemade seas puudutati ka pulmi.

Ron sõnas, et tema ja Brigitte abielluvad 2020. aasta augustis. "Olime reedel sõpradega Hiltoni hotellis ja mõtlesime, et peaksime ju hakkama vaikselt plaani pidama. Sõber pani juba kirja, et 2020. aasta augustis "brikett" abiellub Roniga," lisas Hunt.

Brigitte tõdes, et tegelikult ei tahaks ta augustis abielluda, sest siis ei saa nad Weekendile minna. "Kõigil on siis rahad ka läbi. Juuli on parem." 

"Minu jaoks on suhe ebaõnnestunud, kui oleme 10 aastat koos olnud ja pole abiellunud. Kuid suhe oleks õnnestunud siis, kui ma oleksin selle aja jooksul abiellunud ja lahutanud. Ma tahan abieluga ikkagi maha saada, sest siis on suhe päris. Minu jaoks oleks solvav, kui ma oleksin kellegagi 10 aastat koos ja ta peab ikka mõtlema, kas ma olen tema jaoks kõige lahedam," avaldab Brigitte.

Ariadne jaoks ei ole sõrmuse puhul olulised karaadid, vaid et see ilus välja näeks. "Kui käisime sõrmuseid vaatamas, siis hakkas sealt tulema juba 600, 900 ja 1200 eurot," räägib Martti hindadest. Ariadne aga lisab, et ka 300 euro eest saab väga ilusa sõrmuse ning soovib raha panustada pigem ühise kodu ostmisse.

Brigitte teab öelda, et sõrmuse peale peaks kuluma mehe kolme kuu palk, kuigi ka tema jaoks ei pea sõrmus nii kallis olema. "3000 eurot on normaalne," lisab ta.