Inimesed

"Mind süüdistatakse Bourdaini tapmises. Ma petsin teda, aga tema pettis ka mind." (3)

Triin Tael, 3. oktoober 2018, 00:01
BOURDAIN MAKSIS KALLIMA PATUD KINNI? Asia Argento (vasakul) väidab, et Jimmy Bennett pressis temalt alusetult raha välja, kuid tema toonane kallim Anthony Bourdain (pildil) otsustas noorukile siiski 380 000 dollarit maksta.Foto: VIDA PRESS
Peaaegu neli kuud tagasi võttis maailmakuulus tippkokk, saatejuht ja kirjanik Anthony Bourdain (61) endalt Prantsuse hotellitoas elu. Süüdistavad pilgud pöördusid tema kallima Asia Argento poole – just itaallanna truudusetus olevat Bourdaini enesetapuni viinud.

Bourdain viibis Prantsusmaal seoses oma reisi- ja toidusarja „Parts Unknown“ võtetega. Seriaali viimase hooaja avaosa jõudis äsja CNNis eetrisse. Nüüd andis itaalia näitleja ja režissöör Argento (43) esimese intervjuu pärast Bourdaini surma. Kolm päeva enne teletähe enesetappu tabas paparatso Argento käsikäes teise mehega. „Inimesed ütlevad, et ma mõrvasin Anthony. Et ma tapsin ta,“ ütleb kaks aastat Bourdainiga rõõme ja muresid jaganud staar DailyMailTV usutluses murduval häälel.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

28. august 2018, 12:28
Rose McGowan: Argento möönis seksi alaealisega minu kallimale
24. august 2018, 10:02
Asia Argento süüdistaja senisest vaikimisest: „Mul oli häbi.“
23. august 2018, 12:10
SMSid paistavad tõestavat, et Asia Argento siiski seksis oma filmipojaga
22. august 2018, 12:37
Alaealise vägistamises süüdistatava näitlejanna väitel maksis vaikimisraha tippkokk Bourdain

3 KOMMENTAARI

l
lugejale 3. oktoober 2018, 10:47
Ta oli imeline inimene,järsku jäi kellegile jalgu? Kukuvad ju Eestiski nii kummaliselt akendest ja treppidest just need, kes jalgu jäävad. Aga ta oli ikka väga depressiivne oma viimases dokumentaalfilmis, kuna nägi maailma pärispalet ja seda ei kannatagi välja.
l
lugeja 3. oktoober 2018, 09:07
No kuidas noor naine saabki sellise vanamehega olla? Perversne. Mees sobib isaks või vanaisaks talle. Raha pärast koos oldi, siis see ju tavaline prostitutsioon.
Loe kõiki (3)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee