Saund

The Neighbourhood esineb esmakordselt Eestis 

Toimetas Terttu Jazepov, 2. oktoober 2018 18:03
The NeighbourhoodFoto: Facebook.com/TheNeighbourhood
Ameerika indie-rokkgrupp The Neighbourhood astub maailmaturnee raames esimest korda üles Eestis 11. veebruaril 2019 Saku Suurhallis, et esitleda oma kolmandat samanimelist albumit. Piletite müük algab reedel, 5. oktoobril.

The Neighbourhood loodi aastal 2011, esimene täispikk album “I Love You” nägi ilmavalgust pärast kahte tegevusaastat. Album debüteeris Billboard 200 edetabelis 39. kohal, aga juba mõne kuu pärast saavutas laul “Sweater Weather” ennenägematu populaarsuse. Bändi liikmed on lapsepõlvesõbrad, kõik nad kasvasid üles samas naabruskonnas. Bändi nimeks võeti ingliskeelne kirjapilt, sest ameerika versioon oli juba hõivatud.

The Neighbourhoodi laulusõnad on täidetud eksistentsiaalsete motiividega. Need puudutavad väga isiklikke teemasid – inimlikud hirmud ja nõrkused, armastus ja lähedaste kaotus, edu ja vihkamine, kadedus ja kinnisideed - kõik on esitatud rahulikul moel, pingevabalt. Jesse Rutherford räägib avameelselt isiklikest ja intiimsetest asjadest. Ta paiskab sõna-sõnalt paberile oma emotsioonid, millele järgnevad salmid ja akordid. Selline avameelsus on võitnud miljonite fännide südamed üle kogu maailma.

Grupi kolmas album “The Neighbourhood” ilmus 2018. aasta märtsis. Albumile on valitud 12  atmosfäärilist kompositsiooni, mis on inspireeriva, lüürilise ja romantilise rütmibluusi meloodiaga. Bänd esitleb oma maailmaturnee raames uut albumit Eesti publikule 11. veebruaril. Saku Suurhallis ei kõla ainult uued lood, vaid esitamisele tulevad ka varasemate albumite armastatuimad palad.

Samal teemal

04.01.2019
„Sweater Weatheri” hitimeister The Neighbourhood: rokkstaare enam ei eksisteeri