Inimesed

Bon Jovi klahvpillimängija kirjutas muusikali printsess Dianast 

Ohtuleht.ee, 2. oktoober 2018 12:45
Printsess Diana koos noorema poja prints Harryga. Foto: BELL RON BELL
Veebruaris esietendub USAs Californias La Jolla Playhouse'is uus muusikal "Diana", mis räägib printsess Diana elust pärast muinasjutulisi pulmi. Muusika autor on Bon Jovi klahvimehena tuntud David Bryan. 

"On aasta 1981 ning maailm on valmis kuninglikeks pulmadeks - kuid kas 20aastane pruut on valmis selleks, mis pärast pulmi tuleb?" kõlab "Diana" reklaamtekst. "Muinasjutuliste pulmade järel seisab printsess Diana silmitsi kauge abikaasa, kõigutamatu monarhia ja pideva meediahuviga. Kuid tema häbenematu ausus, nüüdisaegne hoiak ja õrn kaastunne äratavad riigi ellu, isegi kui see ähvardab kuningliku pere haaret Inglismaa üle."

Diana rollis astub üles Broadway artist Jeanna de Waal. "Ma loodan, et need, kes Diana teekonnast midagi ei teadnud, lahkuvad teatrist ettekujutusega, mida ta maailmas korda saatis," ütleb de Waal. "Ta tekitas kõigis tunde, et nad on erilised."

Usutavasti ka Broadwayle jõudva lavaloo muusika on pärit David Bryanilt ("Memphis"), laulusõnad temalt eneselt ja Joe DiPietrolt. Lavastab Tony-võitja Christopher Ashley. 

Samal teemal

26.05.2019
GALERII | 57 rekat ja 60 000 kilogrammi tehnikat ehk Bon Jovi maailmaturnee lavaehitus on täies hoos
02.05.2019
Bon Jovid soojendab suvel Terminaator! Jaagup Kreem: tõenäoliselt näeb väga lähedalt bändi, kelle plakat mul teismeeas seinal oli
17.12.2018
End printsess Diana tädiks väitev naine nõuab surnukeha väljakaevamist
29.10.2018
Bon Jovi rokib järgmisel suvel Tallinnas!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee