Inimesed

SOLVUNUD VÕI MITTE? Loe, kuidas reageerivad Perekooli „käod“ Korolevi kohtuasjale (115)

LISA KOMMENTAAR

MILLINE ON LAHENDUS 3. oktoober 2018 06:24
Öelge tänaval ja pole IP aadressi ning nimi jääbki saladuseks, seega pakun uue lahenduse - tänaval komplimentide tegemine:) , edu
Rr 3. oktoober 2018 07:37
lahendus on - ametnike armee vähendamine. Kui muud tööd ei ole kui arvutis kommenteerimine, siis tuleb ametnike armeed hakata kokku tõmbama. Jäägu ainult nee, kes tööpostil töötavad mitte i laterda.
mees 2. oktoober 2018 22:08
mulle meenutab see jant keskaega kus inimesi tuleriida põletati, arvates, et nad on nõiad. Tänapäeval on võimalik väga lihtsate vahenditega teise inimese IP alt esinega, üks lihtsam võimalus on inimese kodusesse wifisse sisse häkkida. Nii et kohtunik peab täiesti võhik olema, või peab kommentaari kirjutajal olema väga halb advokaat.
silm 3. oktoober 2018 11:49
lähed teise inimese aknaalla et foorumis kommenteerimas käia? kloun
seda küll 4. oktoober 2018 22:07
hhhhh 2. oktoober 2018 22:01
tööpäeval kommenteerivad vist töötud. Tööjõudu napib, veetakse sisse, aga eestlased teenivad kommentaariumides oma seelkeid. Kuskilt peab ju neilegi leivaraha tulema. Ega nad ometi riiki ei varasta -- palk jookseb ja nemad kommenteerimas. Nii nad selle riigikese paljaks söövad.
pragma 2. oktoober 2018 19:29
miks seal ei modereerita?
sait, mis ei oma konntrolli oma keskonna üle, ei ole tõsiseltvõetav..
inetused ei ole sugugi mitte kõik kohtu kulli poolt karistatavad..
mis te siis nendega ette võtate, kes seal lihtsalt ilma kindla sihtmärgita rõvetsevad ja ropendavad? lasete neil roppustel netis edasi särada?
Vunts 2. oktoober 2018 18:43
Millal Viinahauamehe ja kohvikublogijate laimud karistatud saavad?Kui keegi neid natuke näksab, siis on kohe ai-ai.
Puhas vale ju! 2. oktoober 2018 17:33
Kaebas küll ühe inimese kohtusse aga mitte ei võitnud, vaid kaotas ja pidi selle inimese kohtukulud kinni maksma. Kõik kohtulahendid on Eestis avalikud ja vabalt kõigile lugeda. Korolev on valetaja ja laimaja!
aga miks vastus 2. oktoober 2018 16:05
Seda ekraanil tulevat jälkust ei vaatagi piisab reklaamidest.
Aga tean inimesi ,kes ahvivad järele,samastuvad ja arvavad ,et on kõvad jõmmid.
Ja siis nad jooksevad ahastuses posijate juurde ja helistavad ennast veel haigemaks.
Eino Taruk 2. oktoober 2018 13:08
"Õigesti tegi, tubli! Presidendil endal vaevalt aega on, aga mõni ametnik võiks ette võtta presidendi sõimajad. Väga palju koledat lugemist olen tema kohta näinud, ka perekoolis,"
President kaitseb ja soosib õigusrikkumist. OOTAN, et mind kohtusse antaks, sest see on tõde ja ma uudan seda tõestada. Jutt käib PS paragrahvist 28, mis tagab KÕIGILE kodanikele õiguse tervise kaitsele.
Eino Taruk 2. oktoober 2018 13:10
Aga ma tean, et ma võin seda öeldes olla julgem kui keegi teist, sest kohe päris kindlasti ei antaks mind SELLE eest kohtusse. :P
kas 2. oktoober 2018 13:25
taruk on jälle laksu all?
Eino Taruk 2. oktoober 2018 13:34
Ei ole. Seda, et tagades ravikindlustamatutele üksnes vältimatu abi rikub riik Põhiseadust on tunnistanud isegi õiguskantsler
Eino Taruk 2. oktoober 2018 13:35
Meie president arvas avalikult, et võiks edasi rikkuda :)
2. oktoober 2018 13:36
Kõikide asjade asjatundja Taruk, hihihiii...
Eino Taruk 2. oktoober 2018 13:50
Võin tuua ridamisi asju millest mul vähimatki aimu pole ja sõna ei võta. Neid on kindlasti palju rohkem kui nmeid millest mul aimu on.
2. oktoober 2018 22:57
Huvitav miks nad küll on kindlustamata? Kas riik on süüdi selles, et ei viitsita tööl käia või et käiakse, aga mustalt.

mees 2. oktoober 2018 13:08
Kuule õhtulehe moderaator, lasid püksid täis või, miks sa kommetaare eertisse ei lase? Kas piirad sõnavabadust või, igasugune katse sõnavabdust piirata on inimõiguste rikkumine?
Eino Taruk 2. oktoober 2018 13:12
Õhtulehel on automaatmoderaator mis peab ebasobivateks tavalisi sõnu
kirjaviis on tuttav-teada 2. oktoober 2018 12:59
Arvata võib, et pagulaste, kohtunike, eesti noorte naiste, Eesti Vabariigi mittekommunistidest presidentide, peaminister Ratase, edasi Ivo Linna, Tiit Ojasoo, Ligi, Kross, Talvik, Nestor, Tolk, Ivo Rull, Erkki Koort, Ossinovski jne,jne. mõnitamine ja laimamine, ka viha-ja vaenuõhutavad kommentaarid kaovad kohe,
kui see kremli poolt rahastatud paremäärmuslaste trollivabrik suletakse ja nende poliitjuhid ja ka palgalised kommenteerijad, muuhulgas ka Eesti riigi õõnestamise eest kohtu alla antakse.
Eino Taruk 2. oktoober 2018 13:28
Kui ütled midagi, siis vaata, et see oleks tõde või subjektiivne hinnang mille juurde võid ka kohtus jääda. Näiteks olen öelnud, et Urmo Soonvald on valetaja ja silmakirjatseja. Kui kohtusse antakse siis nende jaoks on olemas masiliselt andmeid kus ta on öelnud, et Delfi pole kallutatud, ja samas on öelnud, et terved kommentariumid võeti maha just selle pärast, et nende sisu oli ideoloogiliselt vastuvõetamatu. Seega, kui sa ei taha, et sinu kohta pahasti öeldakse, käitu vastatavalt.
Eino Taruk 2. oktoober 2018 13:31
Kaovad ehk kommentaarid millel pole alust. Samas suur osa Ossi kohta käivaid kommentaare on küll märki ;)
tere 2. oktoober 2018 12:41
Palju on neid keda netikiusatakse ja laimatakse, kuid kelle puudub võimalus või ka otsustavus kohtutee ette võtta. Vast hakatakse nüüd aru saama, et see, mis ei ole soblik nelja silma alla ei ole sobilik ka anonüümsena internetis. Õige ja vale tunnetamises ei ole ju oluline kas keegi teab kes seda tegi, ei ole nii, et seni kuni pole vahele jäänud tee mis tahad.
kogukond 2. oktoober 2018 13:13
Seaduseid pannaksegi kirja selliste isikute pärast, kes õigel ja valel vahet ei tee, nn kirjutamata seadustest aru ei saa, või ei tahagi saada. Vahel tuleb tõesti vastu näppe anda, tervema ühiskonna huvides.
Postimehe praktika on ju näidanud, et võib kohe 2. oktoober 2018 13:18
200% kindel olla, et kui kõik anonüümsed kommentaariumid asendatakse sisselogimise ehk registreerimisega
kaovad nagu ime väel kõik laimu,-viha- ja sõimukommentaarid. teatud isikute mõnitamised ja laimamised ja nende kohta libauudiste levitamised.
Sellepärast peaks KÕIK ANONÜÜMSED KOMMENTAARIUMID SULGEMA!
Täiesti nõus 2. oktoober 2018 20:11
Miks peab saama kiibitseda võõraste inimeste aadressil? Miks? Igaüks elab oma elu nii, nagu õigeks peab. Kui on tegu seaduserikkumisega, tuleb sellest teada anda vastavatele organitel, mitte siin kõripõhjast karjuda.
Kohtulahend 2. oktoober 2018 11:52
Kohtulahend läbi loetud. Tsiviilasjas kohtusse kaevatud eraisiku kommentaari ID ja sellest tulenevalt ka välja nõutud IP olid valed (põhjuseks inimlik eksitus). Tekitab kõhedust, et pead eraisikuna kohtutee jalge alla võtma ja kaitsma end kommentaari eest, mida Sa ei ole kirjutanud.
Kohtumäärusest:
"Kohtule esitatavad andmed pandi kokku kuuest erinevast andmebaasist info kopeerimisel. Tegemist oli andmete ümbertõstmisel tekkinud inimliku eksitusega. Kahju on põhjustanud mitte kostja tegevus, vaid X tegevusetus. Ehkki hageja saatis enne hagi esitamist X-le nõudekirja, ei vastanud ta sellele. Ühtlasi esitas X tsiviilasjas nr X taotluse täiendavate tõendite kogumiseks alles oma teises menetlusdokumendis. Kui X oleks juba enne hagi esitamist hageja nõudele vastu vaielnud või esitanud taotluse täiendavate tõendite kogumiseks juba esimeses menetlusdokumendis, oleks ka hagejal tekkinud kahtlus, et tema ei ole kõnealuse kommentaari autor."
Nii et keegi pidi tõestama, et ta ei olegi kaamel.
2. oktoober 2018 12:03
Seesama süütu J põhjendas ajaleheartiklis ilusti miks ta kohe ei reageerinud advokaadi kirjale, kus oli kahjutasu nõue sees. Ta teadis, et ta pole mingit kommentaari kirjutanud ja võttis seda kiirja kui väljapressimiskirja mis on Nigeeria kirjadele sarnased. Seetõttu ta ka kohe ei reageerinud vaid viskas selle kirja lihtsalt prügikasti. Üllatus tuli tunduvalt hiljem kohtukutse kaudu. Kuid olles ise IT asjanduses teadlik, nõudis ta kohtule mingis ecxeli tabelis ära näidatud IP aadressi asemel originaallogisid, millega kohus oli ka nõus. Sealt selguski et tema ei ole kommentaaride kirjutaja, sest Perekool oli kohtule esitanud valed andmed. Seega nüüd on nüüd Perekooli ja Korolevi omavaheliste jamade pärast tema nimi kahjustatud.
Eino Taruk 2. oktoober 2018 13:16
"ja võttis seda kiirja kui väljapressimiskirja..."
Mida need sisuliselt ongi.
Mm 2. oktoober 2018 11:29
Tean mis välismaa netikommentaariumis toimub ja seal on inimesed puhta õelad. Mulle on olnud ka olukordi, kus mitu ininest võtavad solvamised ette ja tõesti tekitab kohutava tunde ja ega pärast seda polegi tahtmist midagi küsida. Muide olen tähele pannud et kõige hullemad on need fängirlid mingile asjale, kes puhtalt oma arvamust ei kaitse vaid reaalselt teisi sopa ja kõige muuga üle kallavad. Perekooliga ma väga hästi kursis ei ole. Ma ei tea kas seda tohibki küsida, aga mille kohta tema teema oli ja kui õelasti seda kommenteeriti?
2. oktoober 2018 12:22
Perekooli kohus oli need isikut solvavad kommentaarid kustuda, mida ta aga ei teinud. Samuti ei võtnud Perekooli haldajad isegi vaevaks vabandada tekkinud arusaamatuse eest, millega põhjustati moraalset kahju nii Korolevile kui ka sellele süütule mehele, kes neid kommentaare ei kirjutanud. Perekool ei vastanud ka ajakirjanike järelpärimistele. Kui Perekool laseb vabalt oma tandril ülbitseda, siis vastutab selle eest eelõige Perekool.
üldmulje 2. oktoober 2018 11:21
Nii,et nüüd on siis uus suund ,kuidas rikkaks saada ,kaeba kohtusse ja oota raha sadu.
Aga kui palju kahju tekitavad palgatud näitlejad ise oma loominguga,tapavad ,mõnitavad,suhte draamad,lollid naljad jne. nemad võivad ekraanil kõike teha ,et vaatajal vastikust tekitada.See on justkui lubatud.Nüüd püütakse rahva suud lukku panna.Kui aga tõesti harimatud labased kommentaarid ,nendest ei tee keegi välja. Korolevi teemat tegelikult ei tea ja seda ma ei puuduta.
vale mulje 2. oktoober 2018 12:11
Mõte on ikka selles, et kui teise arvel end valetades lõbusad, siis võib juhtuda et ead sellle lõbu eest maksma ka.
aga miks 2. oktoober 2018 14:26
sa ometi vaatad ekraanilt saateid/lavastusi, mis sinus vastikust tekitavad? telekapuldil on ju teatavasti mitu nuppu: on võimalik kanalit vahetada, välja lülitada, heli maha keerata, käivitada just sulle sobiva saate alguseks.... mulle ka ei meeldi nt modernteater, action-filmid ja paljugi muud, aga ma lihtsalt ei vaata neid. nii lihtne see ongi!
2. oktoober 2018 11:07
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
ery 2. oktoober 2018 11:20
tundub, et olete liiga rikas ? :D
2. oktoober 2018 14:03
Kelle asi on tema pesu, käid nuusutamas?
// 2. oktoober 2018 17:38
Polegi kellegi asi aga miks seda peab teles pesema? Korolev arvab, et kõiki huvitab tema eraelu ja rahalised raskused.
Sulle " SA POLE JURIST!" autorile 2. oktoober 2018 11:03
Mina see kirjutaja polnud, aga mõni jurist võis ka enne pensionile minna ,kui arvutid meie töö- ja kodulaudadele jõudsid ning pola mingi ime, kui vanainimene tühikuid panna ei mmärka, hea,et ta siis toksidagi oskab. Ära siin kiitle midagi. Aga mu meelest ongi SEE KOMMENTEERIMINE SIIN NAGU VANASTI OLI LASTE LIIVAKASTIMÄNG, tema ütles nänn-nänn jne Tänapaäevlaps ei tea liivakastist midagi, nemad NUTLEVAD ja mutikesed siis mängivad siis LIIVAKASTI

Korolev valetab! 2. oktoober 2018 10:36
Kohtuvaidluse ese oli hoopiski Korolevi vale. Korolev esitas hagi inimese vastu, kes polnud mingit kommentaari kirjutanud ja kaotas kohtus. Kohus mõistis Korolevilt välja vastaspoole kohtukulud. Hiljem käis kohtuvaidlus selle üle, et justkui oleks korolevile antud vale IP aadress ja see vaeseke kaebas selle tõttu vale inimese kohtusse. Kokkuvõtteks võib öelda, et see Korolev läks tegelema asjaga, millest tal õrna aimugi pole ja jäi kaotajaks. Riigikohtu lahend on kõigile kättesaadav Riigikohtu kodulehelt või Riigi Teatajast.
https://www.riigiteataja.ee/kohtulahendid/detailid.html?id=228595302
kes tegi-ise tegi 2. oktoober 2018 10:56
Kui sa käid avalikult telesaadetes oma eraelu pikantseid tahke rahvale avaldamas, siis tuleb ka rahva arvamustega leppida. Näitlejast oleks ka palju tahta, et ta kohtuasjadest midagi jagaks.
2. oktoober 2018 12:14
No aga antigi ju. Korolev on näitleja, mitte mingi IT tegelane kes ise mingeid aadresseid välja häkib :D
/ 2. oktoober 2018 17:39
Pole ta ka mingi näitleja. Ise arvab, et on.
markantselt halvustava tooniga kommentaar 2. oktoober 2018 18:06
Draamateatri näitleja? EI
Estonia näitleja? EI
Vanemuise näitleja? EI
Endla näitleja? EI
Ugala näitleja? EI
oh ja 2. oktoober 2018 10:34
ei saa aru mis õige või mis vale. Kunagi massimeedias kirjutati, et kommentaare kirjutavad vähesed inimesed ja neid loevad ka vähesed aga näib, et kirjutajaid on palju ja veel kõrgelt harituid. Kahju, et Reformierakondlasel Rein Lang'il omal ajal ei õnnestunud seda kommenteerimise vastast inimesi laimu eest kaitsvat seadust läbi suruda
inimene 2. oktoober 2018 10:29
Kuidas inimeste psüühika ikka nii nõrgaks on jäänud, see on ju ainult internet, kus saab blokkida kui kellegi kommentaarid ei meeldi, inimene on nime taga ülbe ja ütleb inetusi. Me elame ju reaalselt, kõnnime, sööme ja tarbime, õpime, suhtleme. Ei saa end matta Interneti jututubadesse ja foorumitesse, et siis seal hakata tundlema ja määrama. Mitte keegi ei ole nii õige ega nii vale. Öeldakse ju, et kui midagi ei meeldi -mine ära. See on nagu töökoht- kui ei meeldi, inimene lahkub. Ja mis vägi hoiab nüüd tavalisi inimesi kinni ämmaemandate foorumis, mis imeasi seal on, et lahkumine oleks võimatu. Ei mõista selle asja fenomeni, nagu meeldikksi kiskuda ja enda koduseid probleeme üle kanda võõraid siunates. Et näitleja, kuulus inimene, ok. Kentsakas on, et ta lahendas asja kohtu teel soovides enda austust või mida ta taotles- ei mõista.Sorry! Vaata, kulla näitlejaproua, maailma suud ei saa sulgeda eriti alatute eest, kes end peidavad kaadri taha. Olen eakas inimene ja Õnnet vaatan vaid Sallo ja Komissaarovi pärast nad mängivad imehästi oma rolli, nad on andekad.
2. oktoober 2018 10:46
" Ei mõista selle asja fenomeni, nagu meeldikksi kiskuda ja enda koduseid probleeme üle kanda võõraid siunates. "
Sealsete teemaalgatajate "fenomen" seisnebki nende kahe kõrva vahel. Kui inimene teeb lausa eraldi teema selle kohta et ta peab tuttavat kohates ruttu üle tee jooksma, või et kassajärjekorras seljataga seisev klient julges uurida tema toidukorvi, siis on nende peakeses psüühikaga midagi väga sassis.
Hoopis Korolev maksis 1260 eurot 2. oktoober 2018 10:28
Hagiavalduse kohaselt algatati 25. märtsil 2015 veebilehe Perekool foorumis foorumipostituste teema „Korolev Pealtnägijas“. Nimetatud foorumipostituste teema juures avaldasid kolmandad isikud kommentaare, mis sisaldasid hageja kohta ebaõigeid andmeid ja ebakohaseid väärtushinnanguid. Hageja algatatud eeltõendamismenetluses tsiviilasjas nr 21515837 esitas kostja
Harju Maakohtule andmed, mille kohaselt on foorumipostituste teema juures 28. märtsil 2015 kell 18.56 avaldatud kommentaariga ID 371207 seotud IP aadress 176.46.12.177. ASi Eesti Telekom teate kohaselt kuulus nimetatud kuupäeval ja kellaajal IP-aadress 176.46.12.177 Jaanus Jantsonile. Hageja esitas 3. märtsil 2016 Harju Maakohtule hagi J. Jantsoni vastu mittevaralise kahju nõudes (tsiviilasi nr 2163462). J. Jantson vaidles hagile vastu, väites, et tema ei ole kõnealuse kommentaari autor, ning taotles kohtu kaudu kostjalt lisaandmete väljanõudmist. Harju Maakohus rahuldas taotluse ning lisaandmete põhjal ilmnes, et kõnealuse kommentaari ID on hoopis 385571, millest järeldus, et J. Jantson ei olnud kommentaari autor. Hageja esitas avalduse hagist loobumiseks. Harju Maakohus lõpetas 15. augusti 2016. a määrusega menetluse ja jättis J. Jantsoni menetluskulud summas 1260 eurot hageja kanda.
maksis ikkagi Korolev 2. oktoober 2018 11:18
Seega tuli maksta ikkagi Korolevil ja ükski kommentaari kirjutaja ei pidanud sentigi maksma.
tglt 2. oktoober 2018 11:27
Maksid ikka küll, 3 maksis kohtuväliselt, et nende nimed avalikuks ei tuleks.
Eino Taruk 2. oktoober 2018 13:20
Nüüd siis selline "kena" paradoks, et välja tuli üks nimi, ja segi süütu inimese oma...
2. oktoober 2018 18:10
ja se kas inimene on süüdi või mitte ei ole enam hiljem meedias de facto oluline, oluline on see, et hiljem mäletatakse ja mäletsetakse seda, et inimene oli asjaga seotud :D
ikka 2. oktoober 2018 10:27
Eks inimesed tahavad ja ihkavad kuulsaks saada.
Milles väljendub,et võitis?
Sportlased tahavad ikka kaugemale. kiiremini,kõrgemale jõuda,
kuid kuhu see artikkel tahab jõuda???
haige eesti 2. oktoober 2018 10:26
Korolevile edu,miks ta ei tohiks kohtu kaudu laimajaid karistada ,kui talle raha määrati,mis olematu summa muu maailmas ja miks ta peaks selle kuhugi annetama,väga haige eesi ja seal elavad
Marika Korolev-Pihelpuu hagi MTÜ Eesti Ämmaemandate Ühing vastu kahju hüvitamiseks. 2. oktoober 2018 10:19
Miks te valetate! Pole see Korolev kedagi kohtus võitnud ega ka ühtegi kommentaatorit kohtus hagenud. See kõik on vale! Lugege kohtulahendeid. Kirjutan siin suure südamerahuga, et Korolev valetab ja vassib, et nende artiklitega raha teenida.
Vaata- 2. oktoober 2018 10:39
kompromissmenetlusi kohtulahendites ei kuvata, nii et ära lahmi!
2. oktoober 2018 10:50
Välja korjati 5 inimest. Need 4 inimest maksid talle ruttu ilma kohtuta, kuid viies oli süütu. Kohus keerles ilmselt hoopis selle viienda üle, kes vaidles vastu, et tegemist oli vale IP-ga, mis esitati Perekooli poolt ning see süütu võitis ka selle kohtulahendi. Nii et kohtu kaudu ei olnud Korolevil mingit võitu, hoopis kaotus.
poolt 2. oktoober 2018 10:06
olen Korolevi poolt. Ka mind on tambitud kommentaariumites. Ja seda teevad inimesed, kes ei tea teemast ööd ega mütsi. On ikka suur vahe,kas sind külvatakse valedega ja solvangutega vöi arvamus on argumenteeritud. Iga möla, mida kommentaator suust välja ajab, vöib teha teisele pöördumatu kahju ja kommentaator peab olema valmis vastust kandma. Julged teha, julge ka vastutada!
2. oktoober 2018 10:39
aga lugupeetud kuulsused, miks te ise kisute oma eraelu avalikkuse ette. Hoidke oma isiklikud teemad oma teada. Ärge trügige pidevalt ajakirjanduse esikaantele. Siis ei ole ka kommenteerijatel midagi öelda.
to 10:39 2. oktoober 2018 11:00
miks sa arvad, et iga avaldatud artikkel lugupeetud kuulsusest koosneb? Ajakirjandus ja meedia ei ole ainult "kolane".
... 2. oktoober 2018 21:55
to 10.39 mis sunnib sind neid lugema? Kas tööd ei ole või makstakse palka kommenteerimise eest?

Kala 2. oktoober 2018 09:57
Tegelt on kogu see klatš vägagi eestlaslik - igapäevaselt kogevad sellist halvakspanemist, tagarääkimist ja maine kahjustamist tuhanded inimesed väikekohtades, kus kõik justkui kõiki teavad ja igapäevaselt keelt nende külge sügavad. Sellise klatšiga võtlemine tundub suuresti tuuleveskitega võidu jooksmisena, kuid hea, et vähemalt netis on võimalik tõendada - sina kirjutasid seda ja teist just sellises sõnastuses - inimesi saab vastutama oma tigedate väljaütlemiste eest panna. Aga suusõnalist klatši levitajat püüa nagu tuult väljal. Olen omal ajal elukohta sellise nõmeduse pärast vahetanud - kohalikud mutid ARVASID teadvat minu kohta asju, mida minagi ei teadnud ja muudkui ussitasid.
Tädi 2. oktoober 2018 09:52
Tubli Marika, jätka smas vaimus ja ära lase ennest mõnitada. Las lõhverdajad panevad oma pudrumulgud kinni. Just nimelt pudrumulgud kinni, sest vaevald mõne õige mehe solvamise puhul neil enam muu toidu mälumiseks oleks hambaid jätkunud.
Kaila Moor 2. oktoober 2018 10:29
Õige mees ei lähe hambaid välja lööma, selleks peab ikka täielik varaan olema.
2. oktoober 2018 09:49
Korolevi tegu avab tee situatsioonile kus keegi ei julge üldse midagi halba arvata. Selliseks on muutunud lääne ühiskond. Näiteid on miljoneid. Keegi laeb youtube üles no absoluutse kärpi mis ei kannata mingitki kriitikat ja kommentaarides käib täiesti arutu kiitmine: oo, sa oled fantastiline, jätka samas vaimus jne. Miinuseid on sel youtube videol aga tuhandeid, pluse millegipärastsel "fantastilisel" videol mõned üksikud....Keegi ei julge oma tõesti arvamust avaldada sest mine sa tea kes sind selle välja ütlemise eest karistab! Need kohtuga karistavad ei taipa, et ükskord pöördub see nende eneste vastu!
Kala 2. oktoober 2018 09:58
Aga väljamõeldiste levitamine tõe pähe ja inimeste maine kahjustamine on taunitavad tegevused - arva mida tahad, aga ära seda arvamust tõe pähe levita!
Kalale 2. oktoober 2018 10:21
Väljamõeldis on Korolevi kohtuvõit. Ta pole neid väidetajaid solvajaid hagenudki.
2. oktoober 2018 10:21
Kui see toimub anonüümsete poolt ja mingites subsaitidel nagu kommentaariumid siis see võib küll taunitav olla aga kohtuga karsitatav - ilmne ebaproportsionaalne vahendi valik kättemaksuks!
Gin 2. oktoober 2018 12:00
Kulutulena levivad nn ahistamissüüdistused. Kellelegi meenub, et 30 aastat tagasi üritas mõni mõjukas isik talle kätt seeliku alla toppida. Nüüd vaja valuraha. Korolevi kohta kirjutatut ma pole lugenud, aga kas see oli väärt närvikulu ja kohtuprotsessi? Järelikult Korolev loeb neid tobedaid kommentaare ja solvub, haub kättemaksu ja maksabki kätte... Samas saab temast seeläbi sõnavabaduse suukorvistaja,,, kas ta soovib selles rollis olla?
´6 2. oktoober 2018 21:58
kas keegi tööd ka teeb kell 9.49
Nu nuh 2. oktoober 2018 09:45
Eile antud teemat lugedes ei saanud ma aru, miks inimesed käivad kusagil vabatahlikult ja loevad alandusi. Täna jõudsin vastuseni, selle eest makstakse. Asi selge! raha eest on hullematki tehtud.
pensionil jurist 2. oktoober 2018 09:44
Marikast saan aru,aga kui siin üks mees kirjutas,et talle ei meeldi Reformierakond ja selle liikmed oma Armani ülikondadega,siis tulid talle ka politseinikud ukse taha ja panid käed raudu !! Demokraatia !!
2. oktoober 2018 09:36
Ootan huviga, mil Evelin Ilves taolise asjaga hakkama saab.
mina ootan veel 2. oktoober 2018 10:25
millal meie president Kaljulaid, ka president Ilves, ta ekskaasa Evelin ja paljud teised poliitikud, teadlased, näitlejad, lauljad jt. nende pidevad mõnitajad ja laimajad kohtusse annavad.
2. oktoober 2018 10:57
Ootaks siiski millal Perekool ise võtab vastutuse ning kommenteeriks oma "rahamasina" foorumi pööritamist. Selle foorumi haldaja on ju Eesti Ämmaemandate Ühing ning selle taga peaks olema arstieetikaga inimesed. Kas meie meditsiin on nii alla käinud et peab omale raha teenima sopaloopimise foorumiga?
2. oktoober 2018 09:22
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
lakapealne 2. oktoober 2018 10:34
Mille eest siis laimati? Kas prillikivid ise avaldasid sellised materjalid, miliiesse ei olnud kuidagi võimalik heakskiitvalt suhtuda? Pange mind või vangi, aga praegusest Korolevast ja ta advokaadist jääb mulle väljapressija mulje.

tsitaat: "Olen saanud siin aastate vältel sõimu, solvanguid..." 2. oktoober 2018 09:18
No mis sa seal siis aastaid kükitad?
Kas see on ka mingi sõltuvus, kus vaja oma poeskäimistest jm. kirjutada/kuulutada.
Ma tõesti ei saa aru.
Kägu 2. oktoober 2018 09:44
Selleks istungi, et peale sõimu ja halvasti ütlemiste juures on ka seal foorumis mõistlikke inimesi kellega kaasa rääkida :)
Ärge unustage 2. oktoober 2018 09:08
need perekooli käod on kellegi emad ja naised või ex naised. Nende suhtumine kodus oma lähedaste suhtes on samasugune ülbitsev . Sealt hakkavadki tulema meie uuskapitalistliku ühiskonna valud !
2. oktoober 2018 11:01
Nad vabandavad ennast välja et nende hormoonid möllavad. Kõiges on süüdi halb ilm ja teised, kes neid ümbritsevad.
anu 2. oktoober 2018 09:02
On huvitav miks just need inimesed välja valitakse. Kas nad on andnud põhjuse. Kes ajakirjandust kõvasti jälgivad saavad aru. Hoogu annavad ikka ajalehed ajakirjad
Korolevile 2. oktoober 2018 08:54
Vähe küsisid. Olen sinu poolel.
Eesti mees.
To M 2. oktoober 2018 08:48
Selleks pead sa tuntud olema ja sul peab kadestajaid ema.
Mari 2. oktoober 2018 11:18
(Ingognito) foorumites või kommentaariumides ei pea olema tuntud, et sopaga saada; no ja kui ise parasjagu ei saagi järjekordset plirakat kraesse, siis s.talaotajad töötavad nii agaralt, et isegi kõrvalseisjana hakkab iiveldama ajama. Olen mõneski huvigrupis osalenud, aga kiiresti sealse "sooauru" käest ära põgenenud.
2. oktoober 2018 08:36
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
lihtne 2. oktoober 2018 08:45
Tee midagi, aja end püünele, avalda oma päris nime alt arvamust.
ei saa 2. oktoober 2018 09:09
siis hakkavad sõimama ja mul pole nii palju raha et neid kohtusse anda,kui keegi toetaks siis maksan hiljem kohe tagasi
Mikk 2. oktoober 2018 08:29
Pigem on äärmiselt häiriv juba pikka aega see, et inimesed ei tee enam vahet päriselul ja netifoorumites kommenteeritul. Netikommentaariumi kärbsesitale tähelepanu pööramine on õli tulle valamine täiesti tühja koha pealt - nii antut juhtumil kui ka üleüldiselt! Elus on palju tähtsamat teha, netikomme loevad enda koha ainult eneseimetlejaid.
muide see õige 2. oktoober 2018 09:10
seda kohe tunnen , et see meeldib isegi mulle
Kärnaneärni 2. oktoober 2018 09:31
paistab et sinulgi pole midagi targemat teha
Insener 2. oktoober 2018 08:23
Miks perekooli anonüümseid kägudeks kutsutakse? Kas nad käivad pidevalt võõrastes pesades?
2. oktoober 2018 09:11
nii see juhtunud kogu aeg

Hm 2. oktoober 2018 08:18
Heldeke, nüüd hakkabki Õhtuleht iga päev Perekooli foorumis käima ja sealsest materjalist oma artikleid kokku tsiteerima või? Täiesti jabur!
Perekooli kägu 2. oktoober 2018 09:00
Arvata oli, et see nii läheb, sest ÕL nüüd küll põnevast kätšist ära ei suuda öelda.
2. oktoober 2018 09:12
mina ka ei suuda ära öelda , see kohe rahustab ja innustab mind mõnda jubedamat klatsi avaldama või välja mõtlema
Raivo 2. oktoober 2018 08:17
Näitleja tegi kõik õieti.mind paneb hoopis muretsema nende naiste psühhiline seisund,kes peavad ennast niimoodi välja elama,sest neil on ju ka mehed,lapsed,töökaaslased jne. Eile öeldi,et üks pidavat veel notar olema.
aga kui mehed ei rahulda 2. oktoober 2018 09:14
vaid ainult ärritavad üles ... mis siis ikka kui kadedust tunda ...
Ene Ugam 2. oktoober 2018 10:02
Mina küll selle Notari juures enda testamenti teinud ei ole, sest mäletan täpselt, et mina ei ole üldse mingit testamenti teinud mis kehtiks, sest ma ei ole ühtegi kõlblikku või sobivat pärijat leidnud ja mitte ühelegi sugulasele ega kellelegi keda on võimatu võltsimata DNA analüüsiga enda sugulaseks pidada, ei päranda ma midagi. Ka ei ole ma kavatsenud teha 6 kuulist tasuta testamenti. Kuidas valida notarit tasulise tingimustega testamendi tegemiseks, kui üks kelle nimi teada ei ole, on nii ohtlik? Sest kuidas pidin eluaeg elama?!!!
Mis 2. oktoober 2018 08:16
Värk nende kägudega on?
2. oktoober 2018 08:56
Kukkuvat liiga kõvasti ja valesti.
2. oktoober 2018 09:14
ehh 2. oktoober 2018 08:01
kas korolev siis ise seal perekoolis miskitmoodi osales või lihtsalt luges enda kohta laimu?
kas poleks õigem lihtsalt ignoreerida selliseid lehekülgi? või pole seal adminni, kes negatiivsed kommid kustutab ja blokeerib..?
miks näiteks Ita Everi kohta pole kuskil halba kirjutatud? sest inimene on austusväärne.
uku 2. oktoober 2018 13:43
Et siis Korolev ei ole austusväärne ja teda võib mõnitada? Ja miks peaks Korolev mingit peldikuseina ignoreerima, kui seal temast pahasti kirjuitatakse ja see teda häirib?
Kui 2. oktoober 2018 07:29
Perekool on nii halb, miks te siis seal käute? Nüüd on Korolevist jäänud mulje kui väljapressijast.
Jürka 2. oktoober 2018 07:39
Minule jäi Korolevist mulje kui inimesest, kes julgeb oma ausa nime eest võidelda labaste ja kadedate anonüümsete klatšijatega. Niisuguseid inimesi saabki mõjutada ainult rahaga, sest au ja südametunnistu neil puudub.
2. oktoober 2018 09:19
Kas sa ei pole oma elus mitte kunagi mõelnud mitte kellestki halvasti? IRW, Jürka!
2. oktoober 2018 09:27
pole siin irvitada midagi, üks asi on mõtlemine, teine asi ütlemine. Mõistusega inimene enne mõtleb kui midagi välja ütleb.
mikk 2. oktoober 2018 07:28
Miks nad siis sumisema hakkavad kui nad aru ei saa, et irriteeritakse? Ehk sa lihtsalt ei tea, mida söna"irriteerima" tähendab?
Mimoos 64a. 2. oktoober 2018 07:26
Räigeid kommentaare lugedes mõtlen sageli, mis neil viga on, et nad nii mürgised on. Kahju kohe kui inimese meel nii räpane on.
Õppige maksma! 2. oktoober 2018 07:24
Kellegile kahju tegemine, millega oluliselt kahjustatakse põhjendamatult tema valikuvõimalusi, mainet, positsiooni, heaolu, karjääri, turvalisust, on väärt kahjude hüvitamist. Mitte ühelgi kodanikul pole õigust öelda, et ta sigaduste eest hüvitist ei maksa. Käituge vastutustundlikult!
Oh 2. oktoober 2018 10:22
Kasvatatud ja intelligentne inimene oskab ka kriitikat teha viisakas vormis. Keelatud on laim ja solvangud.

2. oktoober 2018 06:59
perekoolikäod on jah need kõige targemad. ma ka käin seal mõnikord neid irriteerimas. see on nagu toki torkamine herilasepessa. küll hakkavad sumisema kohe. nad isegi ei saa aru, et irriteeritakse.
2. oktoober 2018 08:53
Ei oska Teile kaasa tunda ega ka kaasa rääkida aga häiriv on vaadata Teie kirjapilti. Nagu enam ei teatakski, millise tähega lauset alustatakse.
2. oktoober 2018 09:30
Kallas paistab 2. oktoober 2018 10:04
Üks poliitik lubas õpetajate palga kahekordistada
Et 2. oktoober 2018 10:23
Kirjaoskus peaks ikka elementaarne olema.