Inimesed

Kas see verine zombikleit viitab printsess Dianale?! 

Ohtuleht.ee, 1. oktoober 2018 12:40
Foto: partypieces.co.uk
Prints Williami ämma veebipoes müüdav halloween'ikostüüm on ohtralt poleemikat põhjustanud. Kas "uinuva zombiprintsessi" riietus pole mitte vihje printsi kadunud emale Dianale?

Ilta-Sanomate teatel müüakse Carole Middletoni peokraamipoe Party Pieces veebiküljel kunstvereplekilist räbaldunud lastekleiti, mille rebendite vahelt piiluvad välja siseelundid. Hind on umbes 12 eurot.

"See printsess on halloween'ipeo hirmuäratavaim printsess," lubab reklaamtekst.

Jubedusjudinate tekitamine kuulub küll halloween'i juurde, kuid paljude arvates on zombiprintsessi kleit ikkagi liig mis liig. Mitmetele kommentaatoritele seostub kostüüm printsess Diana traagilise autoavariiga, mis temalt 1997. aastal elu võttis.

Diana lähedane sõbratar ja endine terapeut Simone Simmons on lausa marus.

"Midagi nii haiglast ei ole ma elu sees näinud!" kõmistas Simmons ajalehele Daily Star. "Loodetavasti hakkavad inimesed seda veebipoodi boikottima. Halloween'ikostüümide ostmiseks on küllaga teisigi kohti."

Ajakirja Majesty Magazine peatoimetaja Ingrid Seward, kes on Briti kuningakoja hinnatumaid biograafe, jagab Simmonsi meelepaha. "See näitab tõeliselt halba maitset," kritiseerib Seward Carole Middletoni netipoes müüdavat kostüümi.


Samal teemal

24.09.2018
Printsess Dianat lahanud patoloog: üks asi võinuks tema elu päästa!
11.09.2018
Printsess Diana omaaegne kallim suri vähki
21.03.2018
Raamat: Elizabeth II põlgas Camillat, Charles omakorda Middletone
15.11.2017
Hertsoginna onu tunnistas oma naise oimetuks löömist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee