Inimesed

„50 halli varjundi“ staar Dakota Johnson jagab avalikult oma telefoninumbrit 

Katharina Toomemets, 1. oktoober 2018 09:11
Dakota Johnson ülemaailmsel kodanike festivalil New YorgisFoto: Reuters/Scanpix
"50 halli varjundi" staar Dakota Johnson otsustas New Yorgis toimunud festivalil jagada kõigi fännide ja kohaolijatega oma telefoninumbrit, vahendab E! News.

Naine osales ülemaailmsel kodanike festivalil ning teatas, et soovib, et kõik, keda on seksuaalselt ahistatud, helistaksid talle ja jagaksid oma lugu. "Ma tahan teid - naised ja tüdrukud üle maailma - aidata oma lugu jagada,"  ütles naine. 

Dakota Johnson ülemaailmsel kodanike festivalil New Yorgis Foto: Reuters/Scanpix

Seejärel võttis ta taskust oma telefoni ja ütles. "See on minu telefoninumber. Ma tahan, et te helistaks ja jätaks oma loo mulle häälsõnumiga. Või kirjutage mulle e-mail ja rääkige, mida te olete naise või tüdrukuna läbi elanud." 

Naine kinnitas, et kui nad ei räägi ka sama keelt, on see okei. "Meil on selle jaoks meeskond. Tõlgime jutu ära. Ja kui ähvardate mulle haiget teha, on mul ka selle jaoks meeskond." Kui Dakota antud numbril helistada, vastab automaatvastaja, mis ütleb, et räägib Dakota Johnson ning palub oma loo automaatvastajale rääkida. "Ma lindistan selle ja jagan sinu lugu, et saaksime elada võrdses maailmas."

Samal teemal

09.09.2018
Dakota Johnson on Coldplay lauljast sedapsi?!
02.08.2018
GALERII | ÕL VENEETSIAS: hallide varjundite staar rabas veatu väljanägemisega kõik jalust
16.00.2018
Armastus rannaliival! Dakota Johnson ja Coldplay rokkar on kindel paar
14.09.2017
MEESTEMAGNET: Dakota Johnson kudrutas Coldplay lauljaga