Inimesed

Kas Eesti artistide pink ongi lühike ja eelnevatel hooaegadel juba osalenud staaride taas ekraanile toomine vihjab hittsaate „Su nägu kõlab tuttavalt" lõpule?

Tanel Padar: "Näosaate puhul pole küsimus selles, et Eestis saidki artistid otsa, vaid pigem selles, et saade väärikalt ära lõpetada." (57)

Aigi Viira, 29. september 2018 00:01
Tanel Padari esimene üleastumine näosaates oli laulja Üllar Jörbergina.Foto: Martin Dremljuga / Ekspress Meedia

„Eesti artistide pink on lühike ja neljandat hooaega näosaade välja ei vea,“ oli muusik Tanel Padar vastu saate „Su nägu kõlab tuttavalt“ kolmanda hooaja algust kindel. „Või kui veab, siis astuvad seal lavale Sulo, Jüri Homenja ja Toomas Anni – kõik need keskeakriisis vaevlevad härrasmehed. Ega uusi inimesi, kes võiksid paroodiasaates kaasa lüüa, ju juurde leiuta ning kuskilt neid ka ei võlu.“ Nüüd, kui algab näosaate seitsmes ehk kuldne hooaeg, on Tanel ise taas kohal. Kas Eesti artistide pink ongi nii lühike või on kuldseks nimetatud kordusringi põhjus muus?

„Kuldse hooaja puhul pole küsimus selles, et Eestis saidki artistid otsa, vaid pigem selles, et saade väärikalt ära lõpetada,“ lausub muusik Padar selgitamaks oma aastatetaguse mõttekäigu tagamaid. Tõsi, siinsete artistide pink pole tema meelest vahepeal pikkust juurde visanud. „Artistide pink on Eestis nagunii lühike, aga eelmiste hooaegade osalejate kutsumise idee oli see, et tekiks võrdlusmoment artistide eelmiste hooaegade numbritega. Kui sa teed Eestis ülimenuka saateformaadi kokkuvõtva saate, siis sinna ei saa ju võtta uusi nägusid. Ehk neid, kes näosaates varem osalenud ei ole. See ongi kuldse hooaja point.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

09.12.2018
Kaupo Karelson kinnitab: näosaadet enam ei tule
27.10.2018
PALJU ÕNNE! Tanel Padar tähistab 38. sünnipäeva
12.10.2018
TV3 VIDEO | Pühapäevases näosaates kuuleb nii Mart Helmet kui Ilves Sistersit
07.10.2018
BLOGI, GALERII JA VIDEOD | „Su nägu kõlab tuttavalt“ kuldse hooaja esimese saate võitis Sepo Seeman!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee