Film

Macaulay Culkin nuiab „Fantastilistes elukates“ rolli 

Ohtuleht.ee, 28. september 2018 17:03
Macaulay Culkin.Foto: Vida Press
Novembris jõuab kinodesse  „Harry Potteri“ eeltriloogia „Fantastilised elukad“ teine film „Grindelwaldi kuritööd“, mille värske treiler on teiste fännide seas elevusse ajanud ka Macaulay Culkini.

Endine lapstäht pöördus Twitteris J. K. Rowlingu poole palvega: „Kas sa saaksid mind järgmisse filmi sisse kirjutada? Ma olen Macaulay Culkin filmist „Üksinda kodus“ ja ma olin ka filmis „Pagemaster“ (ehk siis võlukunstis kogenud).“

Selgituseks: „Pagemaster“ on 1994. aasta animatsioon, kus Culkinil oli hääleroll ja kus oli samuti mängus maagia nagu Potteri-võlumaailmaski.

Screen Rant vahendab, et seejärel säutsus Culkin Dan Foglerile, kes kehastab „Fantastilistes elukates“ mittevõlurist pagarit Jacob Kowalskit, et too tema eest kostaks.

Fogler vastas, et Culkin meenutab tõesti pisut pahelist Malfoyde klanni. Culkin aga ihkaks enda sõnul kehastada mõnd positiivset tegelaskuju.

Dan Fogleri kehastatud pagar Jacob Kowalski seikleb koos fantastiliste elukate uurija Newt Scamanderiga (Eddie Redmayne) ka „Fantastilistes elukate“ teises filmis. Foto: Outnow.ch

Samal teemal

28.11.2019
Kevin on tagasi! Teleekraanidel näeb taas hittfilmi „Üksinda kodus“
26.12.2018
TOHOH! Jõulufilmi „Üksinda kodus“ kohta selgus üks isevärki seik, mis fännid hämmingusse ajanud
28.09.2018
„Fantastiliste elukate” uus treiler pahandab fänne
24.07.2018
Vaata „Fantastiliste elukate“ uue osa treilerit!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee