Inimesed

Tallinn Fashion Week toimub 17.–20. oktoobril Kultuurikatlas 

TFW 2018 | Kuldnõela nominent Kristel Kuslapuu inspiratsioon pärineb foobiatest, sotsiaalsetest hirmudest ja draamadest (2)

Anu Saagim, 28. september 2018 12:16
Kristel Kuslapuu uue kollektsiooni inspiratisoon pärineb sügavatest saladustestFoto: TFW
Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab sel sügisel aset viieteistkümnendat korda ning esitleb 17.–20. oktoobril Kultuurikatlas toimuval moenädalal kodumaa tippdisainerite värskeimat loomingut. Neli päeva kestev Tallinn Fashion Week toob lavale 23 moeloojat ja -brändi ning heidab pilgu ka Eesti moe tulevikutalentidele.

TFW avapäeval toimub suurejooneline, kahekümnendat juubelit tähistav Kuldnõela gala, mille raames tunnustatakse siinse moemaastiku kõige säravamaid tähti. Eesti ihaldatuim moedisaini auhind Kuldnõel antakse silmapaistvale moedisainerile või kaubamärgile loomingulise järjepidevuse eest vähemalt viimase viie aasta vaates ning selle nominentideks on Kristel KuslapuuHanna Haring moebrändiga Monton ja Kriss Eglite kaubamärgiga New Vintage by Kriss

Kuldnõela nominent KRISTEL KUSLAPUU

Kristel Kuslapuu uue kollektsiooni inspiratisoon pärineb sügavatest saladustest, foobiatest, sotsiaalsetest hirmudest ja draamadest, flirtides samal ajal suurte vormide, julgete värvide, unikaalsete mustrite ning provokatiivsete sõnumitega.

Nagu ka eelnevates kollektsioonides, loob Kristel uue kollektsiooniga moodi läbi iroonia ja klišeede, mis ei pea õigustamiseks ja enese mugavalt tundmiseks valima endale sugu.

Kristeli loodud kudumid valmivad käsitööna ning nende valmistamisel on kasutatud alpaka-, kaameli-, kitse- ja lambavilla.

Kristel Kuslapuu on tegelenud moedisainiga alates aastast 2009 ning aastal 2017 lõpetas ta Eesti Kunstiakadeemia moekunsti eriala. Ta on end täiendanud Stockholmis ja olnud praktikal Rootsi ühes juhtivas kontseptuaalses moebrändis Back. Kristel on osalenud Tallinna, Riia, Kiievi, Londoni ja New Yorki moenädalatel ning olnud ka varasemalt Kuldnõela nominent.

2015. aastal võitis Kristel Kuslapuu ERKI Moeshow peaauhinna. Kristeli looming on pälvinud rahvusvahelist tähelepanu sellistes väljaannetes nagu Vogue Italia ja One Magazine.

Samal teemal

20.10.2018
VIDEO JA PILDID | Tallinn Dolls tõi lavale inspireerivate naiste kahurväe ning pakkus moepublikule rõõmsat värvimängu
20.10.2018
TFW 2018 | Moemaratoni kolmanda päeva stiilne moepublik pani ahhetama
19.10.2018
PILDID | Vaata moenädala teise päeva lavatagust melu!
18.10.2018
ÕL VIDEO | TFW 2018 | Kirill Safonov pillub keset minimalismi jultunult rikkalikke kaunistusi ja unikaalseid materjale

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee