Inimesed

KOLMELT NAISELT KOLM LAST: Owen Wilsonile sünnib uus võsuke (1)

Ohtuleht.ee, 29. september 2018, 10:00
Owen WilsonFoto: AFP/Scanpix
New York Post paljastas neljapäeval, et näitleja Owen Wilsonil on varsti taas põhjust titevarbaid kasta. 49aastane staar tegi isadustesti ning selgus, et tema ongi peatselt sündiva maimukese sigitaja.

Sedapuhku ootab Wilsonilt ("Tenenbaumid", "Pulmakütid") last 34aastane eksootilise välimusega kaunitar Varunie Vongsvirates.

Juunis kirjutati meedias, et Wilson oli nõustunud DNA analüüsi andma, kuna ilmus välja keegi naine, kes väitis, et on Owenist rase. Tegu oli Varunie'ga, kes hoiab nüüd Instagramis fänne oma kõhukese kasvamisega kursis ning on koguni paljastanud, et tulekul on tüdruk, kes saab nimeks Lyla.

Varunie'd nähti Oweni seltsis esmakordselt 2014. aastal. Naise sõnul on nad kohtunud juba viis aastat. 

Wilsonil on kaks poega, kuid ta ei ela kummagagi ühe katuse all. Esiklapse Roberti sai ta 2011. aastal, kuid viis kuud hiljem lõpetas ta väidetavalt suhted lapse ema, USA valitsusametniku Jade Duelliga, sest polnud valmis pereelule pühenduma.

Jaanuaris 2014 sündis Wilsonile teine poeg Finn, kelle ema on näitleja endine kallim, eratreener Caroline Lindqvist. "Owen ja mina oleme kaks lähedast sõpra, kes saavad üheskoos lapse," rääkis Caroline enne lapse ilmaletulekut ajakirjale People.

Samal teemal

8. november 2018, 10:56
Hollywoodi staar keeldub oma vastsündinud tütrega kohtumast
16. oktoober 2018, 10:48
Owen Wilsoni tütretirts tegi Instagrami debüüdi
9. mai 2017, 13:15
Näitlejavennaksed Owen ja Luke Wilson leinavad telelegendist isa
4. veebruar 2014, 07:40
Owen Wilson sai teise lapse

1 KOMMENTAAR

e
eh 29. september 2018, 12:36
pealkiri on eksitav - isal pole lapsi mitte kolmelt naiselt, vaid ta tegi kolmele naisele lapse. Ikka naised on need, kes kärgperede lastega tegelevad. 21.sajand ja vaba maa - puuduses nad keegi ei ole ja hüljatud lapsed ka mitte. Owen Wilson ise suure pere võsuke.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee