Gerli ja VladFoto: www.instagram.com/ms_gachantelle/
Kroonika 28. september 2018 08:10
18. septembril abiellus oma kallima Vlad Rannametsaga kodumaine moelooja Gerli A. Chantelle. Naine paljastab Kroonikale, et kandis oma pulmas kaht omadisainitud kleiti.

„Üks kirikliku laulatuse kleit pika loori ja 3000 Swarovski kristalliga ning teine järelpeo jaoks, kus kandsin prantsuse pitsist tikanditega kleiti,“ paljastab naine. Laulatus peeti Tallinna vanalinna ortodoksi kirikus ja järelpidu toimus Tchaikovsky restoranis.

„Kogu kujunduse ja floristika tegi minu ema Kairi Maris,“ paljastab Gerli, et kogu pidu tehti oma kätega.

Refereertud artikli täistekst Kroonikas. 

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

Keegi 28. september 2018 15:35
Kaua sellest pulmast ja 200€ Aliexpressist ostetud kleidist veel jahvatada viitsitakse?
Killustik 28. september 2018 09:11
Swarovski ''kivid'' on lihvitud klaas, millele sädeluse lisamiseks peegel alla liimitud. Ei midagi uhkeldamisväärset, aga turundus on muljetavaldav.
Juula Juurakust 28. september 2018 12:52
Mitte tavalisest klaasist, vaid kõrgema pliisisaldusega klaas, plii (24% ja enam) sisaldus pehmendab klaasi, mis teebki võimalikuks juba vormitud eseme lihvimise ja suureneb oluliselt klaasi sära ning valgus sillerdab kristalli mustritel kõigis vikerkaarevärvides, kvaliteedi tagab ka tema leiutatud lihvimismeetod, mis toob eriti esile kristalli ilu, sarnanedes teemantiga.
Need hõbepinnaga on teiste firmade toodang ja üritatakse ka Swarovski kristalle võltsida, kandes klaasile peale vikerkaarevärvides helklev kiht. Swarovski kõigil toodanguel tellides antakse kaasa sertifikaat. Aga ka tšehhid oskavad teha peaaegu äravahetamiseni sarnaseid kristalle, hind muidugi odavam, mul neid mõlemaid olemas ja vahet küll ise ei oska teha, aga õetütar, kes aastakümneid ehteid valmistanud, ütles kohe millised kelle omad on.
Vabandan 28. september 2018 13:10
Kirjaapsakate eest -
Peaks olema - Swarovski kõigil toodangutel tellides või ostes antakse kaasa sertifikaat kui seda pole, võib tegu olla võltsinguga.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS