Inimesed

HOMMIKUSÖÖK STAARIGA

VIDEOINTERVJUU | Brigitte Susanne Hunt: olen olnud alati hea tüdruk ja teinud seda, mida ema käsib (29)

Anu Saagim, 30. september 2018 16:45
"Hommikusöök staariga" - Brigitte Susanne Hunt; Anu Saagim, restoran Kärbes
Palusin hommikusöögile värvika seltskonnategelase Brigitte Susanne Hunt, kes on lõpetanud Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni eriala ning tegus hetkel raadiosaatejuhina Power Hit Radio`s. Ta on kaasa löönud ka noortefilmis "Nullpunkt", seriaalis "Doktor Silva" ja "Kättemaksukontor". Varsti näeme näitsikut ka kultusfilmi "Klassikokkutulek" kolmandas osas.  

2017. aasta augusti lõpus teatas Hunt enda sotsiaalmeedia leheküljel, et kuna teda suurtesse kampaaniatesse reklaamnäoks ei kaasata, siis teeb ta isikliku kampaania "Seksin oma kaaslasega iga päev". Paar nädalat kestnud kampaaniat kajastati hoogsalt ka meelelahutusveergudel. Hiljem teatas Hunt, et kampaania näol oli tegemist sotsiaalse naljaga ja mitte tegeliku eksperimendiga. 

Samal teemal

"Lõpetasin ülikooli, sest kui ma poleks seda teinud, siis ei oleks ema mulle seda andestanud. Olen olnud alati hea tüdruk ja teinud seda mida ema käsib. Alles viimastel aastatel on minus välja löönud mässuline pool," pajatas kaunitar meeleolukal hommikusöögil restoranis Kärbes. .

"Soovitaksin kindlasti ajakirjandust õppima minna neil, kellele meeldib väga suhelda ja neile, kel meeldib oma nina toppida sinna, kus see ei peaks käima. Ajakirjandus õpetas mulle väga palju - analüüsima olukordi, õigesti reageerima, jpm.," lisab ta. 

Brigitte on täna tuntud, kui skandalist ja intrigant. Kas elukutse valik on teda aidanud näiteks ka intervjuusid andes, seda vaata videointervjuust ja loe homsest ÕL paberväljaandest. 

"Hommikusöök staariga" - Brigitte Susanne Hunt ja Anu Saagim restoranis Kärbes

Samal teemal

14.07.2020
VIDEO | Sõjakirves on maetud, alatu Brigitte Susanne Hunt on jälle „hea tüdruk“
28.11.2018
VIDEOINTERVJUU | Kerli Kõiv: „Olen elus esimest korda vallaline ja mulle hullult meeldib!“
13.11.2018
Brigitte Susanne Hunt: näen pidevalt unes, et olen ilma aluspesuta koolis
12.11.2018
TV3 VIDEO | Brigitte Susanne Hunt plaanib korraldada uhked pulmad 0 euroga