Inimesed

Indrek Galetini foto jõudis taas ajakirja esikaanele: tegu on kindlasti minu karjääri tipphetkega (3)

Terttu Jazepov, 27. september 2018, 11:53
Foto: Indrek Galetin
"Tegu on kindlasti minu karjääri tipphetkega, kuna Gay Times'i on avaldatud juba üle 34 aasta. Tegemist on ikoonilise ning väga austatud seksuaalvähemuste ajakirjaga maailmas," räägib fotograaf Indrek Galetin. Just tema pildistatud foto Briti kuulsast transsoolisest modellist ja aktivistist Munroe Bergdorfist ilutseb ajakirja oktoobri numbri esikaanel.

Galetini sõnul on Munroe iseloomult tõeline mässaja ja aktivist, kes ei karda oma tõekspidamistele truuks jääda. "Tema elus muutus kõik, kui ta vallandati L'Oréalist pärast tema rassismi kohta väljaöeldut. Ta pälvis selle tõttu ka ülemaailmse meedia tähelepanu."

Indrek ütleb, et ettepaneku Gay Times'i esikaane pildistamiseks tegi talle Munroe isiklikult. "Ta tegi ettepaneku pärast meie esimest fotoseeriat, mis avaldati ikoonilisel Playboy veebilehel. Munroe ja tema meeskond olid fotodega nii rahul, et nad tahtsid ka seekord minuga koostööd teha," avaldab ta.

"Koostöö Munroega sujus suurepäraselt ja mul on alati suur au teda pildistada, kas siis Playboy või Gay Times'i esikaane jaoks," lisab Galetin.

Samal teemal

10. juuni 2019, 08:54
Transsooline modell sai oma uuelt ametikohalt sule sappa, põhjuseks eestlase Indrek Galetini tehtud fotod
11. veebruar 2019, 12:56
Indrek Galetin tegi üle kümne aasta Eestis näituse: ma ei olnud varem selleks valmis
8. veebruar 2019, 20:25
GALERII | Indrek Galetin avas kodumaal näituse „Piiritlemata perfektsus“
30. november 2018, 13:48
FOTO | Vinge! Indrek Galetin sai kaamerasilma ette Eurovisioni võitnud Netta

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee