Inimesed

Kerli Kõiv on paavsti poolt äramainimise üle väga uhke: selline asi juhtub ainult kord elus! (12)

Ohtuleht.ee, 26. september 2018 17:31
Kerli KõivFoto: Alar Truu
Eile külastas Eestit paavst Franciscus, kes pidas Kaarli kirikus ka kõne. Mees tsiteeris oma kõnes muuhulgas ka eesti lauljatari Kerli Kõivu laulu "Love is Dead" ("Armastus on surnud"). Kerli on äramainimise üle väga uhke. 

"Ei ole seda kõnet veel vaadanud, aga olla paavsti poolt olla ära mainitud, ükskõik, millises kontekstis, on selline suhteliselt once in a lifetime (üks kord elus juhtuv - toim.) asi," kommenteeris lauljatar Kroonikale, pidades juhtunut väga ägedaks. 

"Armastus on surnud, armastus on läinud, armastus ei ela enam siin," tsiteeris paavst Franciscus eile antud kõnes Kerli Kõivu laulu "Love is Dead" ning nentis seejärel, et on inimesi, kes tajuvad kiriku kohalolu ärritava ja tülikana, sest neid pahandavad kiriku seksuaalsed ja majanduslikud skandaalid, millele ei saa vaadata hukkamõistuta. "Kirik tahab nooretel vastata läbipaistvuse, aususe, kaasamise ja rõõmuga," sõnas paavst ning lõpetas Kõivu sõnade juurde tagasi tulles: "Armastus ei ole surnud. Ta kutsub meid ja saadab meid edasi."

Samal teemal

28.12.2018
Metsamajas elav Kerli Kõiv: mul ei ole isegi jooksvat vett
29.11.2018
ÕL VIDEO | Kerli Kõiv: „Olen elus esimest korda vallaline ja mulle hullult meeldib!“
19.11.2018
Kerli Kõiv üllitas raamatu
03.10.2018
KINGISADU! Paavstile kingiti Jüri Arraku "Mooses kõrbes"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee