Inimesed

Uudo Sepa naabritel on noormehe lõõritamisest kõrini: ähvardati peksa või kuuli anda (29)

Ohtuleht.ee, 26. september 2018 17:21
Uudo SeppFoto: Robin Roots
Muhe Saaremaa poiss Uudo Sepp on pärast superstaarisaate võitmist end Tallinnasse sisse seadnud. Küll aga ei ole Sepp arvestanud sellega, et Tallinnas kortermajas sama kõvasti laulda ei saa, kui Saaremaal lehmakarjamaal ning tema naabrid on juba ukse taha kaebama tulnud.

Sepp rääkis Raadio 2 saates Bert Järvetile, et eelistab aega maha võtmas käia siiski Saaremaal, sest Tallinnas naabrite tõttu uut muusikat kirjutada väga ei saa.

"Üks õhtu laulsin natuke tugevamalt ja järsku tuleb naaber ukse peale, et kuule, mul on voodi täpselt seina ääres, kui sa veel laulda tahad, siis vaata õue, naabrid vaatavad üle akende, annavad sulle peksa või kuuli. Läksin aknale, polnudki naabreid. Selliseid ähvardusi on ka tulnud, see on väga naljakas ja huvitav," rääkis noormees, kelle debüütalbum peaks ilmuma novembris.

Nähtavasti ei olnud naaber telekat vaadanud ega teadnud, et Sepa näol on tegu värske superstaariga, seda ei hakanud Sepp talle ka mainima. "Ma olen lihtne inimene, kes teeb oma tööd," põhjendas ta.

Samal teemal

01.11.2018
KUULA | Uudo Sepp avaldas uue loo
27.09.2018
TV3 VIDEO | Vaata! Uudo Sepa laulule „Sinule“ on valminud video
08.09.2018
ÕL VIDEO | Uudo Sepp külastas TV3 pidu kauni näitsikuga: punastasin päris pikalt
06.09.2018
10 PILTI, kus Uudo Sepp on eriti armas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee